Betonowe kosze o dużej pojemności

Jako właściciel kilku ogrodów pokazowych, do których dostęp ma każdy, wiem jak ważna jest dbałość o odpowiednią czystość. Niestety, nie każdy potrafi zrozumieć, że wyrzucony na ziemię papierek nie zniknie, tylko realnie przyczyni się do wzrostu poziomu zaśmiecenia (co już na dzień dzisiejszy jest ogromnym problemem), z tego względu zdecydowałem się na instalację monitoringu na terenie ogrodów

Pojemne kosze na śmieci zapobiegają zaśmiecaniu środowiska

pojemne betonowe koszeW przypadku gdy ktoś wyrzuci coś na ziemię, musi liczyć się ze stosownymi sankcjami, określonymi w ogólnodostępnym regulaminie moich ogrodów. Staram się jednak zapewnić odpowiednie miejsca, do których śmieci mogą być wyrzucane. Są to pojemne betonowe kosze, które doskonale spełniają swoje zadanie. Nawet jeżeli worek na śmieci nie był wymieniany przez cały dzień (moi pracownicy nie zawsze mają czas na wymianę worków na śmieci w ciągu dnia) jeszcze nie zdarzyło się, żeby kosz się zapełnił. Dodatkowo jest on bardzo głęboki, co zapobiega wypadaniu śmieci, nawet w przypadku mocnych podmuchów wiatru. Jest to bardzo ważne, ponieważ wcześniej zdarzało się, że wiatr zaśmiecił ogród do tego stopnia, że trzeba było zamknąć go nawet na kilka dni. Dodatkowo, dzięki solidnej budowie i dużej masie własnej materiału, z którego są wykonane, są odporne na wywracanie. Dodatkowo podstawa jest bardzo solidna, co praktycznie uniemożliwia obalenie konstrukcji.

Decydując się na wyposażenie swoich ogrodów pokazowych, wiedziałem że muszę dużą uwagę poświęcić na wybór odpowiednich koszy na śmieci. Zdecydowałem się na solidne i bardzo pojemne betonowe kosze na śmieci, gdyż są one odporne na podmuchy wiatru, a dzięki dużej głębokości nie trzeba tak często wymieniać worków na śmieci a wyrzucone tam rzeczy nie mają szansy wypaść.