Dobrze zorganizowana impreza jest ważna

Już nie mogę się doczekać naszej imprezy firmowej z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nasza firma organizuje różne imprezy i zawsze są bardzo udane. Nie zawsze mogę na wszystkie iść ze względu na to, że mąż pracuje na dwie zmiany i musi ktoś zostać z dziećmi. Nie mamy w Łodzi dziadków i niestety sami musimy się jakoś organizować. Idzie nam dobrze.

Firmowe imprezy są ważne

imprezy firmowe łódźZazwyczaj udaje mi się chodzić na imprezy integracyjne. Uważam, że to mój obowiązek. Jestem liderką w firmie i chcę jednoczyć mój zespół. Najbardziej podobają mi się właśnie imprezy firmowe łódź, które są organizowane z okazji Świąt. Wówczas na imprezach panuje fajny klimat. Każdy jest zrelaksowany. Wokoło jest pełno pięknych dekoracji i jakoś lubię ten czas. Nasz impreza firmowa z okazji Świąt będzie zorganizowana w centrum Łodzi. Znajoma z działu marketingu, która jest odpowiedzialna za tą imprezę wybrała bardzo fajny lokal. Byłam tam z mężem kilka razy na kolacji i muszę przyznać, że jedzenie tam jest bardzo smaczne. Lokal jest elegancki i pięknie urządzony. Nasza impreza będzie zamknięta. Poza jedzeniem będzie licytacja różnych przedmiotów. Wszystkie pieniążki, które uda nam się zebrać zostaną przeznaczone na wybrany dom dziecka. Uważam, że to świetny pomysł. Do tej pory nie było takiej akcji i na pewno spotka się to z dużą aprobatą ze strony moich współpracowników. Każdy pracownik zawsze chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych i naszych imprezach firmowych.

Nasza firma angażuje się dla pracowników aby nam się dobrze pracowało wspólnie i spędzało czas. To jest bardzo istotne. Doceniony pracownik lepiej wykonuje swoją pracę i jest bardziej zaangażowany w obowiązki firmowe. Nie każdy ma takie szczęście do firmy, w której pracuje. Cieszę się, że mi się udało.