Dom z podwójnym garażem drewnianym

Dom wybudowała mi jedna z najlepszych firm z mieście. Zrobili to bardzo szybko i dzięki temu jeszcze przed jesienią mogłem się przeprowadzić. Ogrodem zamierzałem zająć się w kolejnym roku, bo nie miałem czasu na to wszystko. Najważniejsze, że dom był gotowy do zamieszkania.

Samochody domowników w podwójnym garażu 

podwójny garaż drewnianyZ tyłu domu stał blaszany garaż, w którym trzymałem swój samochód. Żona musiała również zainwestować w auto, żeby miała jak dojeżdżać do pracy. Jeden garaż to było zdecydowanie za mało a każde z nas chciało trzymać samochód w korzystnych warunkach a zbliżała się zima. Od razu wiedziałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie podwójny garaż drewniany i w taki zamierzałem zainwestować. Syn miał motocykl, który również mógłby w takim garażu trzymać. Dzięki temu pojazdy wszystkich domowników byłyby zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Skontaktowałem się z właścicielem firmy, która wybudowała mój dom i zapytałem o możliwość zamówienia takiego podwójnego garażu. Człowiek, z którym rozmawiałem był rzetelny i od razu wskazał mi możliwości oraz koszty. Z uwagi na fakt, że budował dla mnie dom, dał mi dość sporą zniżkę na ten garaż. Od razu się zdecydowałem podjąć z nim współpracę. Zapłaciłem za wszystko z góry, ponieważ miałem ogromne zaufanie do tej firmy i wiedziałem, że mój podwójny garaż będzie solidny. Prace szły błyskawiczne co mnie bardzo cieszyło. W końcu miałem dom z podwójnym garażem i każdy był zadowolony.

Kiedy przyszła wiosna, to zatrudniłem człowieka, który zajął się ogrodem. Blaszany garaż służył mi do trzymania narzędzi, jednak planowałem z czasem wybudować w tym miejscu drewniany domek na narzędzia. Garaż blaszany postanowiłem odsprzedać koledze, który już dawno się nim interesował.