Doskonałe męski rower

Od kiedy przeprowadziliśmy się do domku przy lesie, mój syn bardzo polubił leśne wycieczki rowerowe. Z racji tego, że dotychczas niezbyt jeździł na rowerze, korzystał z roweru męża, jednak jak wiadomo taka jazda wymaga lepszej jakości rowerów specjalnie dostosowanych do terenu.

Najlepszej jakości męski rower

męskie rowery - krossObiecałam synowi, że jak tylko zaoszczędzę pieniądze to kupię mu najlepszy rower do jeżdżenia po lesie. Syn, jak to nastolatek nieco kręcił nosem i trochę nie chciało mu się czekać, aż uda mi się zaoszczędzić daną sumę. Byłam przekonana, że takie rowery są naprawdę drogie i nieco będę zmuszona na nie zbierać, jednak zdanie swoje zmieniłam po wizycie w jednym ze sklepów rowerowych, w którym znaleźliśmy męskie rowery – kross. Syn z początku chciał sobie jedynie wybrać model i zorientować się w cenie, jednak na miejscu okazało się, że rowery Kross nie są wcale aż tak drogie i mogę sobie na taki rower pozwolić! Co więcej, syn wcześniej dużo czytał na temat rowerów terenowych i sam uznał, że marka ta posiada doskonałą jakość rowerów. Uwierzyłam synowi w stu procentach, bowiem rowery tej firmy już na pierwszy rzut oka prezentowały się bardzo solidnie. Miały porządne, grube opony, świetną kierownicę i solidne ramy, a w dodatku były bardzo lekkie i jak się okazało po podniesieniu jednego z nich, także doskonale wyważone. Syn bardzo ucieszył się na wieść, że jednak wrócimy do domu z nowym rowerem, a ja sama postanowiłam zakupić sobie podobny, aby teraz, póki jeszcze mamy ciepłe dni, korzystać z nich i jeździć na rowerze po zakupy, czy do pracy!

Przyznam szczerze, że nieco obawiałam się, kiedy syn pojechał pierwszy raz na przejażdżkę po lesie nowym rowerem. Powrócił jednak cały i zdrowy z uśmiechem na ustach kwitując przeżycie określeniem „to jest to czego było mi trzeba”. Teraz wiem, że ma wreszcie odpowiedni rower do leśnych szaleństw, a ja już nie mogę doczekać się zakupu swojego!