Dostałam duże zlecenie za zaprojektowanie ogrodu

projektowanie ogrodów

Wyszłam dzisiaj z biura i pojechałam na adres do klienta u którego będę wykonywać zlecenie. Moje biuro znajduje się poza miejscowością Gdańsk. Trójmiasto nie jest duże i na szczęście umówiłam się na godzinę dwunasta więc nie musiałam stać w korkach. Firma, w której pracuje ma wiele zleceń.

Projektowanie ogrodów sprawia mi przyjemność

projektowanie ogrodówZlecenie od klienta, do którego jadę będzie moim pierwszym aż tak dużym zleceniem. W firmie pracuję od trzech lat. Brałam udział w wielu projektach ale nigdy nie wykonywałam zlecenia od początku do końca sama. Projektowanie ogrodów to moja pasja i mój przełożony stwierdził, że jestem gotowa żeby już samodzielnie wykonać projekt i zająć się założeniem ogrodu. Zakładanie ogrodów wymaga wprawy. W trakcie tych trzech lat sporo się nauczyłam dzięki moim współpracownikom. Rekomendowane przez wielu projektowanie ogrodów w Gdańsku dostarcza mi wiele radości. W trakcie każdego projektu staram się jak najwięcej uwzględnić potrzeb danego klienta, dla którego projekt wykonuję. Wcześniej kiedy uczestniczyłam tylko w projektowaniu starałam się być jak najbardziej aktywna. Zawsze mam głowę pełną pomysłów i starałam się przekazać moje wizje, żeby pracownicy wiedzieli, że mogą na mnie liczyć. Moje starania zostały docenione przez właściciela firmy. Klient zrobił na mnie ogromne wrażenie. Miał ogromny ogród. Będę musiała poświęcić sporo pracy, żeby ogród został prawidłowo zaprojektowany. Projektowanie ogrodów, które maja dużą powierzchnię jest trudniejsze od projektowanie ogrodów, których powierzchnia jest mniejsza.

Pielęgnacja ogrodów tęż jest bardzo istotna. Mój klient nie ma wiele wolnego czasu. Razem z żoną prowadza duża firmę kosmetyczną i częściej ich w domu nie ma niż są. Zatrudnią do pielęgnacji wykwalifikowanego ogrodnika, który będzie zajmował się roślinami i doglądał je na co dzień.