Duży wybór noclegów we Wrocławiu

Przede mną kilka dni we Wrocławiu. Za chwilę rusza festiwal i szczerze mówiąc, już nie mogę się doczekać. Fakt, jadę tam do pracy, ale i tak się cieszę, że ponownie będę mógł odwiedzić stolicę Dolnego Śląska. Robienie relacji z imprezy to jedno, ale przy okazji można trochę pozwiedzać i nawet odpocząć w knajpkach przy Rynku.

Apartament w centrum idealną bazą do zwiedzania Wrocławia

wynajem apartamentów w centrum wrocławW tym roku na szczęście udało się znaleźć nocleg w centrum miasta. To zdecydowanie bardziej wygodne, niż konieczność dojeżdżania z daleka. Większość festiwalowych obiektów prawie pod ręką, podobnie jak przystanek, sklepy i kilka miejsc, które będę chciał odwiedzić. Jeśli chodzi o wynajem apartamentów w centrum wrocław ma dość ciekawą ofertę. Oczywiście mówimy o szerokim centrum, a nie o samym Rynku. Wiele z ofert to mieszkania w blokach, całkiem niedawno wybudowanych, więc z pewnością warto je było rozważyć. Znalazłem miejsce blisko festiwalowego centrum. Apartament z parkingiem, windą, sypialnią, salonem z kuchnią, a także łazienką. Najważniejsze, że było blisko, było wygodnie i był dostęp do internetu, co przydało się po powrocie z pracy. Poza tym ekspres do kawy, który kilka razy na pewno się przydał. Lodówka to też wygoda, bo zakupy ze sklepu na dole można było do niej wrzucić bez strachu, że się zepsują. Kuchenka, zmywarka, to wszystko przydało się w mniejszym lub większym stopniu, ale dobrze, że było. Kolejnym razem z pewnością rozważę to miejsce ponownie.

Dodam, że przy okazji obowiązków zawodowych trochę też pozwiedzałem. Widziałem na przykład Afrykarium, znajdujące się w zoo. Poza tym trochę muzeów. Zresztą, same spacery po Wrocławiu to coś, co od zawsze mi się podobało. A przy okazji można usiąść w ulicznej kafejce i napić się kawy. Nic, tylko pracować.