Firma wysłała mnie na szkolenie z wideofilmowania

Jestem w trakcie szkolenia. Na szkolenie wysłała mnie moja firma. Szkolenie odbywa się w soboty i niedziele szklenie ma trwać dwa miesiące. Jestem zatrudniona w biurze, które oferuje swoim klientom wideofilmowanie różnych uroczystości.

Podszkolę się z filmowania

filmowanieZazwyczaj najwięcej zleceń mamy na śluby i wesela a także na uroczystości rodzinne typu chrzciny. Moja firma wysłała mnie na szkolenie ponieważ nie mam za dużego doświadczenia w tej brany. Znam się na programach do obróbki natomiast firma zdecydowała się mnie wyszkolić na lepszego pracownika. Kamerzysta na wesele powinien znać się na swojej pracy. Dzięki materiałowi który nakręci powstaje film, który jest pamiątką na całe życie. Film musi być idealny. Kamerzysta musi wiedzieć jak się zachować w trakcie uroczystości. Powinien wiedzieć co najlepiej kamerować a czego unikać. Filmowanie to nie jest trudne zadanie. Generalnie kamerzysta najwięcej zleceń ma na weekendy. W tygodniu zajmuje się obrabianiem materiału, który został przez niego nakręcony. Najlepiej wykonywane filmowanie w Lublinie, filmowanie ślubów to od małego było moją pasją. Moi rodzice mieli kamerę i jak się tylko powiła u nas w domu chodziłam z nią i nagrywałam mamę i tatę kiedy wykonywali różne domowe czynności. Mamy wiele filmików jak mama odkurzała lub myła naczynia. Tata zazwyczaj był kamerowany przy samochodzie i pracach w ogrodzie. Wideofilmowanie nie jest trudnym zadaniem jeśli zna się wszystkie niezbędne szczegóły. Szkolenie odbywa się w miejscowości Lublin. Niestety muszę do szkoły dojechać autobusem. Mój samochód jest w naprawie a na piechotę to jest za daleko.

Na koniec szkolenia każdy dostanie certyfikat. Będę mogła go sobie oprawić i powiesić w domu. Najważniejsze dla mnie jest to, że dzięki temu szkoleniu będę wiedziała jak prawidłowo wykonywać swoją pracę.