Fotografia ślubna popularniejsza niż ślubne filmowanie

Fotograf ślubny

Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażano sobie ślubu i wesela bez kamerzysty, którego zadaniem było uwiecznienie wszystkich najlepszych fragmentów imprezy. Niektórzy niestety bardzo to później przeżywali gdyż okazało się, że najlepszymi fragmentami jest taniec pijanego wujka albo śpiew ledwo trzymającej się na nogach cioci i ogólnie cały film był w tonie raczej kompromitującym.

Ślub – fotograf czy kamerzysta?

Fotograf ślubnyOkazuje się, iż obecnie państwo młodzi wolą unikać tego typu wpadek i kompromitujących nagrań i zamiast z usług kamerzysty pracę znajduje fotograf ślubny. Jak wynika z opinii zawartych na forach internetowych wiele par młodych decyduje się wyłącznie na skorzystanie z usług fotografa także ze względu na koszty z jakimi wiąże się organizacja ślubu i wesela. Nie ukrywają oni, iż ceny poszybowały mocno w górę i niestety stale wzrastają co tym bardziej nie zachęca do skorzystania z ich usług. Fotografia ślubna to jednak coś na co decyduje się wielu. Każdy chce mieć pamiątkę z tego wyjątkowego dnia a zdjęcia nie tylko można wybrać i odrzucić te kompromitujące ale także można ewentualnie poprawić mankamenty urody. Wszystko wskazuje na to, iż ten trend będzie się nadal utrzymywał kamerzyści nie maja jednak zamiaru poddawać się bez walki – wielu z nich przyznaje, iż zastanawia się nad obniżeniem kosztów swojej usługi co ma przyciągnąć większą liczbę klientów.

Wydaje się jednak, iż to może nie wystarczyć gdyż przyszli nowożeńcy często wprost przyznają, iż bardziej niż niechęć do wydawania pieniędzy przemawia do nich fakt, iż często goście czują się skrępowani obecnością kamery.