Gazetka drukowana na drukarce domowej i dobrych tonerach

Moja córka w tym roku poszła do pierwszej klasy gimnazjum. Bardzo bałam się jako rodzic jak to będzie. Wiadomo, że nowa szkoła wiąże się z dużym stresem. Moja córka należy do dzieci bardzo otwartych i raczej nigdy nie była nieśmiała.

Tonery do drukarek w dobrym sklepie

tonery do drukarek laserowychJednak taka zmiana dla nikogo nie należy do łatwych. Córka jednak szybko zaczęła mi opowiadać o tym jak to się jej podoba w nowej szkole.Szczególnie jest zachwycona językiem polskim a w szczególności panią od tego przedmiotu. Pani stwierdziła, że córka naprawdę dobrze pisze i że by mogła zacząć pisać taka gazetkę szkolną. I ona jej oczywiście w tym pomoże. Mi pomysł się bardzo spodobał. Mamy nową drukarkę także można byłoby nawet tą gazetkę drukować u nas w domu. Muszę tylko zamówić toner do drukarki laserowej bo ten co jest pewnie zaraz się skończy. Takie najlepsze tonery do drukarek laserowych widziałam w sklepie blisko mojej pracy także muszę koniecznie tam wstąpić po pracy. Mam nadzieję, że będą to tanie tonery bo wiem, że czasem różnica w cenie między sklepami może być znaczna. Weszłam do sklepu po pracy i spytałam się o tonery do drukarek Lexmark, okazało się że są i to w nawet dobrej cenie. Kupiłam jeden toner żeby był gdy skończy się stary. W końcu gdy córka będzie drukowała już gazetkę to nie może jej nic przeszkodzić. Jestem naprawdę dumna z córki, że podjęła się temu zadaniu. Gdy cała gazetka została napisana to córka dała mi ją przeczytać i naprawdę jestem pod wrażeniem. Gazetka jest napisana bardzo rzetelnie i do tego z humorem. Nawet nie przypuszczałam, że córka może mieć taki talent.

Od tamtej pory córka piszę taka gazetkę co miesiąc i drukuje je na naszej domowej drukarce. Dobrze, że kupiłam ten nowy toner bo inaczej trzeba by szybko szukać takiego sklepu gdyż w takcie drukowania skończył się toner poprzedni.