Kierownik zleca mi znalezienie serwisu komputerowego

serwis komputerowy

W pracy mam dużo fajnych koleżanek i wszystkie świetnie się dogadujemy. W ogóle to w naszej firmie panuje przyjazna atmosfera a relacje są zawsze poprawne. W zeszłym roku dostałam awans i pracuję obecnie w dziale marketingu.

Muszę znaleźć serwis komputerowy

serwis komputerowy

Mój kierownik to bardzo otwarty i miły człowiek, dlatego cieszę się, że z nim pracuję. Ostatnio przyszedł do mnie porozmawiać i poprosił mnie o pomoc. Zapytał, czy znajdę jakiś serwis komputerowy, który zgodzi się podjąć z nami współpracę na stałe. Nie miałam żadnych obowiązków w tej chwili i od razu zgodziłam się tym zająć. Obiecałam również, że wszystko załatwię do południa. Znam świetny, niedrogi serwis drukarek znajdujący się w Poznaniu, który prowadzi mój sąsiad, dlatego najpierw to z nim się skontaktuję i zapytam jak sprawa wygląda. Jest u niego również możliwy serwis laptopów i sądzę, że taka współpraca na pewno będzie mu odpowiadała. Dodzwoniłam się do niego za trzecim razem dopiero. Od razu mi wyjaśnił, że robiona była naprawa laptopów u klienta jego firmy i nie miał możliwości odebrania telefonu. Chwilę porozmawialiśmy o sprawach prywatnych zanim przeszłam do rzeczy. Powiedziałam, że firma chce podjąć współpracę na stałe a w grę wchodzi serwis drukarek, który ma być przeprowadzany regularnie oraz serwis laptopów a wszystko ma się odbywać w siedzibie naszej firmy. Sąsiada bardzo zainteresowała moja oferta i powiedział, że jego serwis komputerowy bardzo chętnie podejmie tego typu współpracę. My będziemy mieli pewność, że serwis laptopów będzie przeprowadzony profesjonalnie a on zyska stały dochód.

Od razu poszłam do kierownika, by mu o wszystkim dokładnie opowiedzieć. Sąsiad ma się pojawić jutro u nas w firmie, żeby osobiście z kierownikiem omówić wszelkie warunki współpracy. Temat załatwiłam w ciągu godziny. Jestem niezła.