Koleżanka kupiła piękny plac zabaw

Dzisiaj pojechałam do mojej koleżanki. Monika zbudowała sobie dom poza miastem. Budowa trwała około trzech lat. Monika z mężem w tym czasie wyjeżdżali za granice żeby w miarę możliwości jak najszybciej odłożyć pieniądze na budowę domu.

Podziwiam place zabaw little tikes

plac zabaw little tikesDom koleżanki bardzo mi się spodobał. Wszystko było dokładnie przemyślane. Dom był urządzony bardzo nowocześnie. Koleżanka ma dójkę dzieci i było to widać nie tylko w ich domu ale także w ogrodzie. W ogrodzie był zamontowany piękny i duży plac zabaw little tikes. Moniak mówiła, że plac zabaw little tikes został zamówiony za granicą. Przywieziony został w kartonach i jej mąż musiał plac zabaw samodzielnie składać. Musze przyznać, że plac zabaw little tikes prezentuje się bardzo ładnie. Ja nie mam dzieci ale jakbym miała chciałabym mieć możliwość zapewnienia im takiej rozrywki. Sama pamiętam ile czasu spędzałam na placach zabawi bawiąc się ze swoimi koleżankami i kolegami z osiedla. Dzieciaki moich znajomych praktycznie cały czas jak u nich była spędzili na tym placu. Widać było, że dobrze się razem bawią. Podoba mi się jak Monika wychowuje swoje dzieci. Daje im dobry przykład i na pewno wyrosną na bardzo zgrane rodzeństwo. Michałek jest starszy od Karolinki i na placu zabaw pomagał jej pokonywać trudności. Karolinka w każdej chwili mogła liczyć na pomoc starszego brata. Bardzo mi się spodobała jego postawa. Chciałabym kiedyś w przyszłości poznać fajnego faceta i stworzyć z nim tak piękna rodzinkę.

Uważam, że plac zabaw który można mieć w swoim ogrodzie to bardzo dobry pomysł. Dzieciaki mogą mile spędzać na nim czas a rodzice mają dzieciaki na oku i nie muszą się o nich martwić. Cieszę się, że w dzisiejszych czasach jest tak wiele udogodnień dla dzieci i ich rodziców.