Koleżanka prowadzi szkolenia z reklamy w firmach

Moja koleżanka od jakiegoś czasu jest szkoleniowcem w firmie, w której jest zatrudniona od lat. W sumie jest to pewnego rodzaju awans dla niej gdyż po prostu uznano, że wykonuje bardzo dobrze swoją pracę i że jest dobrym przykładem dla innych.

Reklama w Inowrocławiu bywa potrzebna

reklamaKoleżanka po prostu zawsze miała bardzo dobre wyniki sprzedażowe. W sumie zdziwiłam się, że w pracy chcą by tak dobry pracownik teraz nie zajmował się już sprzedażą. Jednak dla szefa ważne było to by przekazywała w sposób przystępny swoją wiedzę innym pracownikom. Zmiana stanowiska praca oczywiście związana była z solidną podwyżką z czego koleżanka bardzo się cieszyła. Bała się tylko tego, że będzie musiała zmienić miejsce zamieszkania a tego bardzo nie chciała. Mieszkała w Inowrocławiu i tam po prostu żyło jej się bardzo dobrze. Nie chciała jechać do większego miasta. W Inowrocławiu czuła się po prostu jak w domu. Zresztą kupiła tu mieszkanie i miała dużo znajomych i rodzinę. Jednak szef przystał na to by była tak zwanym szkoleniowcem mobilnym i żeby po prostu dojeżdżała do siedzib firm i tam szkoliła pracowników. Poprosiła również, aby firmę już z daleka oświetlały banery reklamowe. Taka reklama w inowrocławiu jej zdaniem była od dawna potrzebna. Szkolenia jakie miała przeprowadzić to szkolenia ekonomia społeczna a także szkolenia sprzedażowe. Miało być również szkolenie skład i łamanie tekstu, do którego to musiała się solidnie przygotować. Dostała miesiąc czasu by wymyślić jak te szkolenia mają dokładnie wyglądać. Później miała pokazać szefowi jak to wszystko po kolei będzie wyglądało. Te szkolenia miały zostać przeprowadzone w różnych etapach.

Najpierw mieli zostać przeszkoleni pracownicy, którzy dopiero co zostali przeszkoleni. W sumie na ich przykładzie miało być najlepiej widać czy koleżanka się nadaje.