Konserwacja okien i własny biznes

konserwacja okien

Długo zastanawiałam się, gdzie jest dla mnie miejsce w tym świecie. Nie miałam żadnych szczególnych zainteresowań. Moje koleżanki od dawna wiedziały, że chcą być lekarkami, bizneswomen i tak dalej. Ja natomiast nie miałam pojęcia, co zrobić ze swoją przyszłością.

Konserwacja okien miała być fachowa

konserwacja okienW końcu jakoś przypadkowo padło na okna. Znałam się trochę na ich naprawie, bo mój pierwszy chłopak się tym zajmował i wdrożył mnie trochę. Nigdy jednak nie myślałam, że otworzę własny serwis okien w Poznaniu. Tak się jednak stało. Pomógł mi mój mąż. Długo bowiem zajęło mi dojście do tego, żeby założyć własną działalność. Najpierw miałam wiele różnych zajęć, ale żadne mi nie odpowiadało. Czułam się wolnym duchem, więc to, że będę chciała „przejść na swoje” stawało się dla mnie powoli jasne. Kiedy poznałam mojego obecnego męża zastanawiałam się nad tym, co potrafię robić i stwierdziłam, ze naprawa okien to jest właśnie to. Potrzebowałam jedynie przypomnieć sobie różne rzeczy i trochę się doszkolić. Poza tym wiedziałam, ze będę w przyszłości zatrudniać pracowników, którzy mnie zastąpią. Ja tylko będę nimi zarządzać. Mąż, który wtedy był jeszcze narzeczonym, dodał mi odwagi i pomógł w założeniu firmy oraz ogarnięciu całości na początku. Ustaliliśmy zakres napraw. Między innymi mieliśmy dbać by konserwacja okien przebiegała fachowo. Mieliśmy zająć się drobnymi pracami naprawczymi. Tak się też stało i do dziś, już pięć lat, prowadzę swój mały biznes.

Jestem zadowolona z niego i z mojego życia. To nie są jakieś wymyślne rzeczy, ale dają mi satysfakcję. Chyba o to w tym życiu chodzi. Niektórzy więc muszą poczekać na drogowskaz, co wybrać na pracę zawodową, nieco dłużej.