Księgarnia internetowa i wózki skrzyniowe

wózki skrzyniowe

Jestem Monika. Pracuje na magazynie. Pakuje dla klientów książki. Moja firma jest na rynku od dziesięciu lat. Jest to najbardziej znana internetowa księgarnia. Mamy bardzo dobre ceny i wybór książek.

Wózki skrzyniowe są wygodne

wózki skrzynioweCzęsto są różne wyprzedaże a dla stałych klientów mamy spore rabaty. Dzisiaj w trakcie pracy popsuł mi się wózek. Wózki osiatkowane na których pracujemy są już dosyć wiekowe. Nigdy do tej pory nie było z nimi problemu ale chyba nadszedł czas na ich wymianę. Karol nasza firmowa złota rączka niestety powiedział, że nic się nie da z nim zrobić. Trzeba wysłać je do serwisu i na dzisiaj może zaproponować mi wózki skrzyniowe, które są podobne w obsłudze. Wózki skrzyniowe są mniejsze i łatwiej się je prowadzi. Niektóre czynności będę musiała wykonywać częściej. Wole jednak pracować na sprawnym sprzęcie niż się męczyć przez cały dzień. Karol powiedział, że wszystkie wózki osiatkowane które mamy na magazynie zostały wysłane do serwisu. Przez tydzień nie będą dostępne i musimy korzystać z wózków skrzyniowych. Przygotowałam wszystkie książki zgodnie z wydrukowanymi zamówieniami. Zapakowałam je na wózek skrzyniowy i podjechałam do mojego miejsca pracy. Usiadłam na bardzo wygodne krzesełko i zaczęłam wprowadzać książki do systemu. Krzesła specjalistyczne, które mamy w użytkowaniu są dopasowane do naszych biurek. Można swobodnie regulować sobie wysokość. Krzesła werek łatwo się odkręcając. Praca na nich jest wygodna, ponieważ moje ruchy w trakcie pakowania nie są ograniczone. Krzesła specjalistyczne powinny być dostępne w każdej firmie.

Moja koleżanka, która jest kadrową bardzo mi zazdrości. Ona często narzeka na problemy z kręgosłupem/ poleciłam jej krzesła werek i miała nawet rozmawiać ze swoim pracodawcą. Ciekawa jestem jak jej poszło.

Więcej na stronie http://inter-technik.pl