Liposukcja brzucha za pomocą ultradźwięków

Liposukcja to zabieg, który nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek zabiegiem o podłożu chirurgicznym. To czynność mająca na celu odsysanie tłuszczu, bez ingerencji chirurga. Jedna z form liposukcji wykorzystuje do przeprowadzenia zabiegu ultradźwięki, które są skuteczne w osiągnięciu wymarzonej, pięknej sylwetki. Marzy o niej każda kobieta, a w osiągnięciu sukcesu może pomóc zabieg.

Liposukcja brzucha ultradźwiękami

zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha KrakówMetoda liposukcji ultradźwiękowej jest bezbolesna i skuteczna. Nie jest zabiegiem chirurgicznym, dzięki czemu łatwiej podjąć decyzję o poddaniu się jej. To jeden z zabiegów, których głównym zadaniem jest satysfakcjonujące wymodelowanie całego ciała. Poza pozbyciem się nadmiaru tłuszczu z poszczególnych partii ciała, korzystnym efektem jest również usunięcie cellulitu, co stanowi problem dla dość dużego odsetka kobiet. Dlatego, jeśli rozważa się zabieg ultradźwiękowej liposukcji brzucha Kraków jest jednym z miejsc, w którym istnieje wiele klinik specjalizujących się w tym zakresie, wykorzystując ultradźwięki. Mają one za zadanie uszkodzenie komórek tłuszczowych. Tłuszcz wydostaje się z organizmu w sposób naturalny. Liposukcja traktowana jest także jako rodzaj masażu, dzięki któremu wszystkie tkanki i skóra doświadczają całkowitego odżywienia. Poza brzuchem, możliwe jest pozbycie się tłuszczu z innych newralgicznych części ciała: biodra, uda, czy łydki. Ponadto kobiety decydują się na zabieg, ponieważ nie pozostawia na ciele śladów, zgrubień i innych zniekształceń. Mimo braku interwencji chirurgicznej zabieg jest skuteczny. Często zaleca się przeprowadzenie od 2 do 4 zabiegów w częstotliwości 2 razy w ciągu tygodnia.

Jak każdy zabieg, również liposukcja ultradźwiękowa nie zawsze może być przeprowadzona. Przeszkodami są między innymi ciąża, miesiączka, zmiany skórne, choroby nowotworowe oraz wszelkie elektroniczne urządzenia typu: aparaty słuchowe i rozrusznik serca. Wskazaniami do przeprowadzania zabiegu jest występowanie cellulitu, nadmiaru tłuszczu oraz zwiotczała skóra.