Nadruki firmowe i gadżety

nadruki firmowe

Moja firma przez długi czas niczym się nie wyróżniała spośród innych. Postanowiłam coś z tym zrobić. Wiedziałam, że w mojej branży jest wiele przedsiębiorstw, które zajmują się tym samym.

Nadruki firmowe i reklama firmy

nadruki firmoweTrzeba więc było sprawić, aby więcej klientów dowiedziało się o istnieniu mojej firmy i chciało właśnie z moich usług korzystać. Trzeba było wyróżnić się na rynku. Inaczej przecież nie mogłam liczyć na jakiekolwiek zmiany. Ruch w interesie był dość dobry, ale trzeba było postawić na rozwój. Chciałam wykonać koszulki firmowe, żeby każdy z pracowników miał na sobie logo firmy. Wiedziałam, że nasze logo doskonale zapada w pamięć, więc musiałam tylko zadbać, żeby pracownicy mieli je na sobie. Nadruki firmowe oferowała zaprzyjaźniona placówka w Warszawie nieopodal mojego własnego przedsiębiorstwa. Wiedziałam, że możemy u nich wykonać także innego rodzaju nadruki na innych tworzywach. Interesowała mnie nie tylko odzież firmowa z nadrukiem, ale także innego rodzaju gadżety. Chciałam zrobić nam reklamę, dając na przykład odblaski dzieciom czy długopisy rodzicom. Oczywiście, wszystko musiałoby być odpowiednio zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. O to się jednak już nie martwiłam. Mieliśmy pewien plan. Trzeba było jednak zastanowić się, jak wykonać nadruk na tych właśnie gadżetach i jak one same powinny wyglądać.

Myślałam też o jakimś chwytliwym, krótkim haśle reklamowym, które można by umieścić na powierzchni gadżetu zamiast samego logo. W końcu wpadł mi do głowy pewien pomysł. Zrobiliśmy te nadruki i ruszyliśmy z akcją.