Najlepsza agencja eventowa w mieście

Pracuje w małej firmie. W sumie zatrudnionych jest tu tylko dwadzieścia parę osób. Szef powiedział, że w tym roku z okazji tego, że firma ma już dziesięć lat odbędzie się impreza firmowa zorganizowana przez specjalną firmę. 

Impreza integracyjna w małej firmie

agencja eventowa krakówByłam bardzo zdziwiona z tego powodu bo myślałam, że takie firmy organizują tego typu wydarzenia tylko dla dużej ilości osób. Jednak szef powiedział, że jest agencja eventowa kraków, która podjęła się tego by zrobić coś takiego dla mniejszej ilości osób. Ma być to piknik z różnymi atrakcjami. Odbędzie się to w parku, który bardzo lubię. Dobrze, że będzie to takie wydarzenie na świeżym powietrzu ja właśnie w taki sposób najbardziej lubię wypoczywać. Gdy dojechałam z koleżanką do parku okazało się, że są przygotowane dla nas koce a także koszyki piknikowe. Było tam dosłownie wszystko. Oprócz tego były też stoły, na których stałe jeszcze przygotowane różne potrawy. Wyglądały one bardzo wykwitnie. Już wtedy wiedziałam, że na pewno będziemy się świetnie bawić. Imprezę prowadził charyzmatyczny pracownik agencji, który tryskał świetnym humorem. Podczas tego spotkania odbyły się różne konkursy a także prace w grupach, które nas do siebie zbliżyły. Zmusiły nas także do tego żeby nauczyć się współpracować z sobą. U każdego pracownika można było zauważyć uśmiech na twarzy. Mogę więc wywnioskować, że wszyscy świetnie się bawili. Myślałam, że spędzimy tam góra dwie godziny. A na tym pikniku byliśmy niemal cały dzień.

Szefowi tak się to spodobało, że już umawiał się na taką imprezę za rok. Organizacja tego wydarzenia przeszła chyba wszystkich najśmielsze oczekiwania. Każdy z uczestników otrzymał też drobny podarunek, który uważam był wspaniałym gestem. Zastanawiałam się tylko czy w takiej firmie można zlecić też organizację na przykład urodzin.