Niebezpieczny przewóz zwierząt między Polską i Anglią

przewóz zwierząt

Jestem samotnym mężczyzną po trzydziestce. Wszyscy moim kumple pozakładali rodziny jednak to chyba nie dla mnie takie uwiązanie i siedzenie w domu. Ja uwielbiam podróże chyba dlatego właśnie zdecydowałem się na pracę za kierownicą jako kierowca samochodu ciężarowego.

Przewóz zwierząt między Polską i Anglią to nowość

przewóz zwierzątCiągle jakieś kursy za granice a to polska anglia polska, polska niemcy, Hiszpania czy Dania, dzięki pracy zwiedziłem już niezły kawałek świata. Oczywiście nie jeździłem pustym autem albowiem transportowałem paczki i żywność, organizowałem nawet całe przeprowadzki. Naprawdę lubię tę pracę chociaż pomysłowość ludzka nie raz mnie zaskakuje. Jedna kobieta zapytała mnie kiedyś czy organizuje przewóz zwierząt bo ona ma hodowlę alpak i chciałaby je wywieźć do Australii gdyż przenosi się tam do kuzynki. Mówię czemu nie potrzebujemy tylko nieco czasu, aby odpowiednio przygotować wóz. Szefowi spodobał się ten pomysł i wkrótce i przewóz zwierząt polska anglia polska dołączył do naszej oferty. Przewozy z anglii do polski to najczęściej obierany przeze mnie kierunek, trasa zwykle jest spokojna i przebiega bez żadnych niespodzianek jednak jednego razu pękła mi opona i cudem przeżyłem poślizg samochodu. W chwilach bliskich śmierci ludzie naprawdę widzą przed oczami całe życie, a ja pierwszy raz poczułem, że jest puste i samotne. Cały czas w trasie tylko polska anglia polska i tak w kółko. Nikt na mnie nie czeka w domu, nikt nie tęskni.

Zrozumiałem, że najwyższy czas pomyśleć o tym, aby się ustatkować. Definitywnie nie chce zginąć nie wiedząc jakie to uczucie gdy zostaje się ojcem i gdy każdego dnia wracasz do domu, w którym czeka na Ciebie żona.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: http://przewozy-anglia.com