Oferta dwupokojowego mieszkania na sprzedaż w Warszawie

Coraz więcej ludzi przenosi się z mieszkań do domków jednorodzinnych. Nie ma co się dziwić, prawie każdy chciałby mieszkać w takim domku, na swoim. Ja ostatnio też znalazłam wspaniała ofertę kupna domu. Cena była naprawdę niska, jak na wysoki standard domku jednorodzinnego. Chciałam bardzo go kupić.

Napisanie oferty sprzedaży mieszkania dwupokojowego

dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - warszawaObecnie jednak mieszkam w mieszkaniu dwupokojowym. Kupiłam je jeszcze będąc na studiach. Póki co mi wystarcza, ale od dawna planuję przenieść się w domku jednorodzinnego. Dlatego też przeglądam cały czas różne oferty domków. Aż trafiła mi się tak dobra oferta, że chciałam z niej skorzystać. W tym celu jednak muszę sprzedać swoje mieszkanie i na pozostałą część domu wziąć kredyt hipoteczny. Już rozmawiałam z właścicielami domu i poczekają na mnie, jak zdobędę pieniądze. W sumie to oni nadal tam mieszkają, ale za pół roku planują się wyprowadzić za granicę, więc w sumie ma  sześć miesięcy na znalezienie kupca na moje mieszkanie. Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż – warszawa jest idealnym mieszkaniem dla singli lub dla par bez dzieci. Aby je sprzedać muszę jakoś napisać ogłoszenie o sprzedaży. Teraz zastanawiam się tylko gdzie je zamieścić. Może dobrze będzie porozwieszać ulotki na mieście oraz może przez internet zamieścić ogłoszenie o sprzedaży. Jest taka stron, gdzie ludzie wrzucają różne ogłoszenia według różnej tematyki, więc chyba tam też je umieszczę. Co do treści, to w skrócie opiszę mieszkanie, z ilu pokoi się składa, co ewentualnie mogę zostawić w wyposażeniu. Zrobię też parę zdjęć mieszkania, tak by potencjalny nabywca mógł zobaczyć jak ono wygląda. Zostawię też do siebie numer kontaktowy, tak aby zainteresowane osoby mogły w razie czego zobaczyć.

Ostatnio przygotowałam ofertę sprzedaży swojego mieszkania dwuosobowego. Sama planuję się przenieść do domku jednorodzinnego. Już nawet znalazłam taki, który mi się podoba. Uważam, że moje mieszkanie dość szybko znajdzie kupca zwłaszcza, że jest zadbane i cena też nie jest za wysoka. Dam ogłoszenie o jego sprzedaży i zobaczę ilu chętnych się zgłosi.

Opublikowane w Dom