Początek przygody – dobre buty meindl

buty meindl

Cześć mam na imię Kasia i chciałabym wam dziś wam opowiedzieć troszkę o mojej pracy. Od niedawna pracuje w sklepie, który sprzedaje różne akcesoria turystyczne, takie jak na przykład namiot turystyczny, albo takie super nowe TomTom Bandit!

Buty meindl na początek nowej przygody

buty meindl

Sprzedajemy też buty, na przykład, buty meindl, albo inne tego typu buty chiruca. Muszę wam przyznać, że pracuje się w tym sklepie po prostu cudownie. Naprawdę nigdy nie myślałam, że praca może sprawić mi tyle przyjemności. To naprawdę coś nieprawdopodobnego. Do tego sklepu przychodzą tacy ciekawi ludzie. Wczoraj na przykład wpadła dziewczyna po namiot turystyczny, opowiedziała mi o tym, jak jedzie niedługo na jakiś kilkudniowy spływ kajakowy. Ja na przykład zawsze marzyłam o takim spływie, nie wiem jak wy? Jeszcze tego samego dnia przyszedł jakiś chłopak, który uprawia jakieś totalnie zwariowane sportu ekstremalne i kupił u nas nowe TomTom Bandit. Kiedy mu pokazywał towar, on pokazywał mi filmiki z jego poczynań i zaprosił mnie na jakiś pokaz. Dzisiaj za to wpadła do nas jakaś parka, która strasznie kłóciła się o to, jakie buty kupić, czy może buty meindl, a może jednak buty chiruca. Tak strasznie śmiesznie się kłócili. Bo ten chłopka koniecznie chciał te buty meindl, za to dziewczyna dzielnie argumentowała, że chce buty chiruca. Ostatecznie kupili dwie osobne pary, z tym, że on kupił buty chiruca, a ona buty meindl, bo takie akurat zostały rozmiary. Myślicie pewnie, że czym ja się zachwycam w końcu sprzedaję tylko TomTom Bandit i namioty, ale Wienie, co czasami taki namiot turystyczny, to tylko początek przygody. To ja między innymi stanowię początek przygody tych ludzi. Na nic w świecie nie zamieniłabym tej pracy. Jestem naprawdę zachwycona i mam nadzieję, że jak jeszcze trochę w tym posiedzę, poczytam, to sama będę mogła kupić sobie jakiś namiot turystyczny.

Uznam to za początek mojej indywidualnej przygody życia! Kończę…, bo zaraz wychodzę do pracy, ciekawe kogo dziś spotkam, może przyjdzie jakaś szalona para, której pomogę!