Praca męża – izolacja natryskowa

izolacja natryskowa

Mój mąż jest bardzo pracowitym człowiekiem. Ma normalny etat, ale oprócz tego po godzinach dorabia sobie poprzez różne fuchy, między innymi są to izolacje natryskowe, dość popularne teraz. Musimy sobie trochę zarobić, bo planujemy duży objazdowy wyjazd po całej rodzinie.

Izolacja natryskowa był idealna

izolacja natryskowaDlatego ta izolacja natryskowa pianką spadła nam jak z nieba. Zna się na tym, bo jego ojciec miał firmę budowlaną. Takie usługi jak izolacja poddasza pianką, nie wymagają nawet dużego wysiłku, więc za bardzo się nie męczy. Ludzie są zadowoleni z efektów jego pracy. U nas też przydałoby się ocieplanie pianką w paru miejscach. ma to zrobić w wolnej chwili. No ale jak wraca, to jest tak zmęczony, że nie ma iły już nic robić. Nie chodzi o to, że się napracuje fizycznie, ale od rana do wieczora na nogach, więc co się mu dziwić. Ja z kolei zastanawiam się, jaki nam zrobić plan podróży. Musimy zrobić tak, aby nie pominąć żadnego miejsca. To ciężkie do zaplanowania, bo rodzinę mamy bardzo dużą. Do tego kilka osób pozmieniało miejsca zamieszkania, więc czeka nas dzwonienie i pytanie o odwiedziny. Zajęłam się więc tym następnego dnia. Już mam zaklepanych pięć miejsc, dość blisko siebie, Nasza ciotka powiedziała, że na to wydarzenie napiecze dużo truskawkowego ciasta. Powiedziała też, że ma już nowego męża, którego koniecznie musimy poznać. To wprawiło mnie w osłupienie. Nawet nie wiedzieliśmy nic o rozwodzie. Tyle się potrafi u kogoś zmienić, a my tacy nie w temacie. Widzę już, że dużo będzie trzeba nadrobić. Nie chciała mi powiedzieć przez telefon co się stało z wujkiem, i czemu się rozeszli. Jak powiem mężowi, to się zdziwi na pewno. Potem zadzwoniłam, do kuzynek. Jedna z nich ma już kolejne dziecko, którego jeszcze nie widziałam. Ten czas leci tak szybko, i jakoś się w międzyczasie zapomina o rodzinie. Dlatego wpadłam na ten pomysł, by poświęcić z miesiąc, i jechać do wszystkich.

Ludzie teraz mało co ze sobą rozmawiają, a z rodziną podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciu. A ja właśnie chcę obalić ten stereotyp i pokazać, że rodzina to siła.