Praktyczne rusztowania jezdne

Prowadzę własną firmę remontową, która zajmuje się remontowaniem domów jednorodzinnych oraz małych kamienic i bloków. Nie jest to jakaś bardzo duża firma, ale radzimy sobie dobrze i klienci są zadowoleni z naszej pracy i polecają nas dalej. Aby dobrze funkcjonować musimy posiadać trochę niezbędnego sprzętu, który nam to umożliwia.

Zastosowanie odpowiedniego rusztowania

rusztowania aluminiowe jezdne compactJako mała grupa remontowa musimy sobie jakoś radzić, tak aby swobodnie zająć się budynkiem z każdej strony. Nie opłaca się nam kupować pełnowymiarowych rusztowań, a tym bardziej ich rozstawiać, gdyż zajęłoby to zdecydowanie zbyt dużo czasu. Wykorzystujemy rusztowania aluminiowe jezdne compact, które są doskonałym rozwiązaniem tego problemu. Posiadamy takie dwa i sprawdzają się one świetnie. Już od paru lat wykorzystywania nie zauważyliśmy na nich żadnych uszkodzeń i nie mamy żadnych problemów z ich rozkładaniem oraz składaniem. Konstrukcja jest bardzo solidna, dlatego też nigdy się nie trzęsie, ani nie traci stabilności. Koła bez problemu się blokują i pozostają w miejscu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy bez problemu przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi ścianami budynku bez konieczności stawiania nowych rusztowań, co jest bardzo wygodne. Samo rusztowanie jest względnie szerokie, dlatego też nie ma problemu by korzystało z niego parę osób w tym samym czasie. Możliwe jest także składowanie na nim materiałów oraz narzędzi koniecznych do prac na elewacji konkretnego budynku. Jego wytrzymałość jest spora, więc ciężko je przeładować.

Przede wszystkim tego typu rusztowanie nie jest zbyt duże, dlatego też jego przewożenie nie jest dla nas zbyt dużym problemem. W złożonej formie jesteśmy w stanie przewieść je bez problemu w standardowym samochodzie dostawczym. Dlatego też takie rusztowanie jezdne jest świetnym rozwiazaniem dla takiej małej firmy remontowej.