Produkuję koperty i woreczki strunowe

woreczki strunowe

Nie myślałam, że moja przyszłość będzie wyglądała tak ponuro. Co prawda, nie miałam nigdy wizji, jak ma ona wyglądać, ale myślałam, że coś ciekawego mnie po prostu samo spotka. Niestety w życiu nic się samo z siebie nie dzieje i trzeba było pomóc przeznaczeniu, kiedy był na to czas.

Produkcja woreczków strunowych i innych opakowań

woreczki strunoweNiestety, byłam głupia i postanowiłam się nie uczyć, nie iść na studia i sporo młodości po prostu przebalować, nie interesując się zdobywaniem jakichkolwiek doświadczeń zawodowych. Niestety, efekt jest taki, że teraz w wieku trzydziestu pięciu lat produkuję koperty bąbelkowe. Pracuję po prostu w takiej firmie. Nie jest to w ogóle praca moich marzeń. Jest ona dla mnie wręcz utrapieniem, bo chciałabym robić coś znacznie bardziej kreatywnego. Sama jestem sobie winna, że zajmują mnie woreczki strunowe i innego rodzaju opakowania. Ludzie w firmie są sympatyczni i chyba to jest jedyny plus tego zajęcia. Poza tym bowiem nie mogę liczyć na żadne świadczenia. Nie mam umowy o pracę, to znaczy jest to umowa o pracę tymczasową. Niby więc coś mi tam przysługuje, ale nie do końca. Kartony fasonowe widać nie są tego warte, aby zajmował się tym pracownik zatrudniony już na dłuższy czas. Ja zresztą nie marzę, żeby w tej firmie pracować przez całe życie. Myślę, że zmienię zajęcie, kiedy się nadarzy taka okazja. Znowu jednak może być tak, że niepotrzebnie czekam na jakieś zrządzenie losu, a pewnie powinnam zadziałać.

Po prostu mogłabym zacząć szukać i rzucić te koperty foliowe w kąt. Jakoś jednak brak mi motywacji po powrocie do domu. Czuję się wykończona i nie chce mi się szukać nowego zajęcia. Moje życie wygląda więc nieco szaro.

więcej można przeczytać na stronie:

http://pakowacz.eu/woreczki-strunowe-c-8.html