Profesjonalne badania wzroku w Białymstoku

Niektórzy z nas boją się chodzi do okulisty. Dlaczego? Sytuacja jest bardzo podobna jak w przypadku chodzenia do dentysty. Niegdyś być może nie były to najprzyjemniejsze wizyty lecz w dzisiejszych czasach wszystko odbywa się bez najmniejszego bólu.

Bezpłatne badania wzroku

badanie wzroku w białymstokuOstatnio zauważyłam, że mój wzrok nieco się pogorszył. Nauka po nocach przy lampce zrobiły swoje dlatego musiałam się udać do okulisty. Przyznam szczerze, że z początku bardzo się obawiałam tej wizyty. Dlaczego? Kiedy byłam mała raz odwiedziłyśmy z mamą okulistę, który do badania wzroku zakropił mi oczy, które z kolei bardzo mnie szczypały. Wzięłam jednak pod uwagę fakt, że sytuacja jest podobna jak z wizytami u dentysty. Jako mała dziewczynka również bardzo się tego bałam, chociaż siedząc na fotelu w gabinecie żaden zabieg nie był dla mnie bolesny! Wiedziałam, że jest to bezpodstawny lęk zakorzeniony w mojej wyobraźni i że nie ma się czego tak naprawdę bać. Badanie wzroku w Białymstoku w jednym z tamtejszych gabinetów optycznych odbywało się całkowicie bezpłatnie! Na początku musiałam zbliżyć twarz do specjalnego komputerka, następnie pani okulistka nałożyła mi specjalne okulary którymi badała wzrok wymieniając w nich specjalne szkła i jednocześnie sprawdzając, czy mam astygmatyzm. Zero kropli, zero bólu. Całe badanie w zasadzie przypominało dobrą zabawę czy nawet łamigłówkę! Po zbadaniu wzroku pozostawało mi tylko wybrać oprawki i czekać na moje pierwsze w życiu okulary.

Teraz już oczywiście nie boję się żadnej wizyty u jakiegokolwiek okulisty. Chodzę na nie raz na pół roku, aby sprawdzić, czy moja wada wzroku nie postępuje. Oprawki, jakie sobie wybrałam bardzo mi pasują i doskonale wręcz podkreślają atuty mojej twarzy, a wszystko dzięki temu, że w optyku panował ogromny wybór oprawek.