Profesjonalne projektowanie logotypów w Łodzi

Niedawno założyłam własną firmę komputerową w Opolu. Mam praktycznie wszystko zapięte na ostatni guzik, oprócz kilku elementów marketingowych. Dziś każda firma chce mieć swoje logo, które jest też nośnikiem reklamy. Ważne, żeby logo było przejrzyste, czytelne i oryginalne. Powinno też zwracać uwagę swoim niebanalnym charakterem i niepowtarzalnością.

Tanie projekty logotypów dla firm

projektowanie logo w łodzi dla firmKiedy będę miała już logotyp, to zamieszczę go na stronie internetowej firmy i na ulotkach. Muszę zaraz znaleźć profesjonalna agencję reklamową, która się tym zajmie. Znalazłam w internecie aż dwadzieścia agencji reklamowych w samej Łodzi, więc nie powinno być z tym problemu. Myślę, że projektowanie logo w Łodzi dla firm nie będzie drogie. Czytałam na forum internetowym, że ceny oscylują w granicach dwustu złotych netto. To nie jest wygórowana cena. Jedna z agencji reklamowych znajduje się blisko siedziby mojej firmy, więc zaraz zadzwonię pod wskazany numer telefonu i umówię się na spotkanie. Chciałabym osobiście porozmawiać z pracownikiem i wskazać na elementy, które powinno zawierać logo. Przede wszystkim nie może być nadmiernie kolorowe i pastelowe. Wolałabym, aby było w stonowanych kolorach. Kolejną sprawą jest to, że logo mojej firmy musi nawiązywać do tematyki komputerowej, ale w niebanalny sposób. Zadzwoniłam do tej agencji i jestem już na jutro umówiona na spotkanie. Będę musiała wpłacić zaliczkę wysokości stu złotych, a resztę pieniędzy zapłacę po wykonaniu zlecenia.

Jeżeli okaże się, że z jakiś względów logo nie odpowiada moim wyobrażeniom, wtedy mogę nie przyjąć zlecenia. Nie zapłacę kolejnych stu złotych, ale zaliczka przepadnie. Mam jednak nadzieje, że do takiej sytuacji nie dojdzie, gdyż zależy mi na czasie. Planuję niedługo wydrukować ulotki reklamowe.