Profesjonalnie zaprojektowany ogród

 

Kiedy przyjechałem na wieś, to widok domu, który stał pusty od roku nawet mnie nie dziwił. W końcu nie miał kto dbać o tę nieruchomość, ale na szczęście sąd uznał, że spadek należy się mi i mogłem w końcu zająć się domem. Ogród wymagał najwięcej uwagi, bo zarósł i wyglądał nieciekawie.

Ogród zaprojektowany przez zdolnego studenta

projekty ogrodów małopolskaMogłem wyremontować dom, czy położyć kostkę brukową, jednak na ogrodach to wcale się nie znałem. Nawet nie wiedziałem jak często trzeba kwiaty podlewać. Nie mniej jednak ogród chciałem mieć, ponieważ dodawał on uroku całej posesji. Mój kolega z pracy okazał się w tym bardzo pomocny. Otóż jego syn wykonywał projekty ogrodów Małopolska posiadała wiele firm, które projektowały ogrody, jednak szukałem oszczędności. Dlatego postanowiłem porozmawiać z tym kolegą. Otóż jego syn zajmował się projektowaniem ogrodów i z tego co pamiętałem był na ostatnim roku studiów. Kolega z pracy chętnie skontaktował mnie ze swoim synem. Od razu zapytałem, czy chce sobie dorobić a on się zgodził. Przyjechał do mnie na wieś, żeby sprawdzić co można zrobić. Od razu powiedział, że czeka go dużo pracy, ponieważ ogród należało zaprojektować od podstaw. Zleciłem mu to zadanie, ale od razu zapytałem o koszt, bo nie mogłem sobie pozwolić na zbyt wysokie wydatki. Chłopak zażądał niewiele, ale zapytał, czy projekt ogrodu będzie mógł wykorzystać jako zaliczenie egzaminu. Dla mnie to nie był żaden problem. Chciałem mieć piękny ogród i tylko na tym mi zależało.

Projekt ogrodu, który wykonał dla mnie syn kolegi był bardzo profesjonalny. Początkowo nie sądziłem, że ten młody człowiek ma aż tak ogromny talent. Miło się zaskoczyłem i projekt wdrożyłem od razu. Mój dom w końcu wyglądał jak należy, bo był odremontowany z pięknym ogrodem.