Sklep z seksowną bielizną

Sklep z seksowną bielizną

 

Jakiś czas temu moja samoocena znacząco się obniżyła i za wszelką cenę starałam się zrobić coś, aby znów poczuć się pięknie i kobieco. Próbowałam różnorodnych metod, jednak w życiu bym nie przypuszczała, że odpowiednia bielizna może sprawić, iż znów będę dumna ze swojego ciała.

Kobiece bielizny damskie ze sklepu online

seksowna bielizna damskaJako nastolatka miałam problemy z nadwagą, ale później na studiach udało mi się zrzucić zbędne kilogramy. Niestety po ciąży znowu bardzo przytyłam i moja pewność siebie wręcz drastycznie spadła. Mój mąż wciąż zapewnia mnie, że jestem piękna, a nawet kiedyś przyznał, że w pełniejszych kształtach mi do twarzy. Nie chciałam znowu przechodzić katorgi z dietami zwłaszcza, że musiałam być zdrowa i silna dla swojej rodziny. Pewnego dnia, siedząc z siostrą przy komputerze znalazłyśmy sklep internetowy w którym była seksowna bielizna damska. Moja siostra zaproponowała mi, abyśmy kupiły sobie po komplecie takiej bielizny i wtedy też spontanicznie się na to zgodziłam. Potem jednak przez chwilę żałowałam swojej decyzji bowiem obawiałam się tego, że będę wyglądała w takiej bieliźnie dosłownie komicznie. Jednak kiedy kurier mi ją dostarczył, a ja przymierzyłam swój komplet moje nastawienie całkowicie się zmieniło. Pierwszy raz po ciąży czułam się naprawdę piękna i seksowna w nowej bieliźnie. Przyglądając się sobie w lustrze wreszcie przyznałam też rację mężowi, bo rzeczywiście znacznie lepiej wyglądałam obecnie niż jeszcze rok temu, kiedy miałam praktycznie niedowagę.

Mąż był zachwycony widząc mnie w nowej bieliźnie, a moja wartość siebie nieco podskoczyła w górę. Obecnie wciąż walczę z kompleksami, ale jestem na najlepszej drodze do tego, aby zaakceptować i pokochać w pełni siebie taką, jaką jestem. Oczywiście z biegiem czasu mam zamiar kupić jeszcze tego typu bieliznę ponieważ jak się okazało, jest ona nie tylko przepiękna, ale również bardzo wygodna. 

 

Close Menu