Sufit z kolorowymi kasetonami

Mój syn miał dość duży pokój, ale miał sporo zabawek i dzięki temu nie brakowało mu na nic miejsca. Kiedy odłożyłem pieniądze, to postanowiłem wyremontować jego pokój. Ściany i sufit były pomalowane na biało, co było dość nudne. Zamierzałem wprowadzić więcej kolorów.

Wybór kolorowych kasetonów do pokoju syna 

kasetony radomSąsiad polecił mi, bym zamontował w pokoju syna kasetony Radom był blisko a tam był największy sklep z kasetonami i polecił mi tam jechać. On sam w pokoju swoich dzieciaków miał zamontowane kasetony i zaprosił mnie, abym zobaczył jak się prezentowały. Bardzo mi się to rozwiązanie spodobało i postanowiłem jechać do sklepu w Radomiu, by kupić kasetony. Ściany postanowiłem pomalować na kolor błękitny i już miałem kupioną farbę. Musiałem więc wybrać kasetony, które będą pasowały. Uznałem, że kasetony z wzorem będą idealne, bo ściany były gładkie. W sklepie był ogromny wybór i mocno zróżnicowane ceny. Poprosiłem sprzedawcę, by polecił mi kasetony ze średniej półki cenowej, które nadają się do pokoju dziecka. Zaoferował mi kilka rozwiązań i wszystkie mi się podobały. Wybrałem kasetony, które miały wzory na całości i były w kolorach złoto szarych. Wiedziałem, ze w zestawieniu z błękitnymi ścianami te kasetony będą prezentowały się wyjątkowo dobrze. Wróciłem do domu o dość wczesnej porze i od razu zabrałem się za montaż kasetonów. Syn w tym czasie był u moich rodziców i dzięki temu mogłem swobodnie wykonać remont w jego pokoju. Będzie zadowolony jak zobaczy te zmiany.

Remont udało mi się dość szybko zrobić i mogłem syna od rodziców odebrać wcześniej. Pokój bardzo mu się spodobał i nie chciał z niego wcale wychodzić. Cieszyło mnie to, bo zależało mi na tym, żeby syn był zadowolony. Moja żona była również pod dużym wrażeniem.