Szkła kontaktowe freshlook dimensions a sen

Od kiedy nosze soczewki kontaktowe muszę się pilnować w wielu rzeczach. Muszę wiedzieć, żeby nie pocierać oczu, żeby soczewki się nie przesunęły, wyciągać je przed nakłanianiem i zmywaniem makijażu, z tego samego powodu.

Podczas snu szkła kontaktowe freshlook dimensions mogą męczyć oczy

Szkła kontaktowe freshlook dimensionsMusze kupować środki do czyszczenia soczewek, bo używam takich wielokrotnego użytku. Kiedy nosiłam okulary to mogłam je przetrzeć choćby rogiem swetra, ale z soczewkami nie mogę tego zrobić. Wiedziałam również, ze na noc powinnam zdejmować swoje soczewki. Przy okularach to nie był problem, bo zaraz by mi się niewygodnie leżało i bym je zdjęła, szkła kontaktowe freshlook dimensions też bym zdjęła, bo używam je tylko sporadycznie na imprezie. Podrażniają mi trochę oko i nie mogłabym ich nosić na co dzień, ale na wyjątkowe okazje się sprawdzają. Na imprezach i uroczystościach wyglądają one bardzo dobrze. Ostatnio jednak się przekonałam, że nawet spać mogę w soczewkach i nic mi się nie stanie. Byłam tak zmęczona, że kompletnie zapomniałam, że soczewki acuvue oasys nadal są na moich oczach. Zasnęłam tak jak się położyłam i dopiero przy wstawaniu zauważyłam, ze jakoś dobrze widzę nawet wyświetlacz telefonu. Bez soczewek to byłoby niemożliwe. Soczewki nie tylko nie wypadły, ale nawet trzymały się na właściwym miejscu. Poczytałam na opakowaniu i faktycznie tam pisze, ze air optix aqua mają możliwość spania w nich, ale nie sądziłam, że kiedykolwiek to sprawdzę, przecież w czasie snu nie potrzebne mi są soczewki.

Dobrze jest wiedzieć, ze jeśli kiedykolwiek jeszcze zasnę w soczewkach to nic się nie stanie, choć nie zamierzam tego codziennie praktykować. Wolę je zdjąć wieczorem i znowu rano założyć, niż w nich sypiać. Przynajmniej tak jest dla mnie lepiej i bardziej higienicznie.