Torby ekologiczne na Dzień Ziemi

Jak co roku, 22 kwietnia, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego organizowała obchody Światowego Dnia Ziemi. Franek, jako członek komisji był zaangażowany w tworzenie całego zaplecza. Jego zadaniem było zakupienie bawełnianych toreb z nadrukiem z logo Rady. Miały to być prezenty dla uczestników. Ale także reklama na samorządu.

Poszukiwanie producenta

producent toreb reklamowychNie było to łatwe zadanie.Franek postanowił zacząć od przeszukania sieci internetowych. Każda z nich krzyczała, reklamując swoje produkty :”Kup nasze bawełniane torby, bo są najwyższej jakości! „, „Najlepsze bawełniane torby z nadrukiem! ” czy „Torby bawełniane z nadrukiem od producenta w najniższych cenach! ” Niestety, dla Franka żadna z propozycji nie była zadowalająca. Przecież potrzebował czystych, niezadrukowanych toreb bawełnianych, żeby wykonać na nich swój własny projekt rysunku. Miał też ograniczoną pulę środków na określoną liczbę produktów, gdyż żaden sponsor nie chce dawać niezliczonej ilości pieniędzy na niepewnej jakości rzeczy. Powodem odrzucenia ofert internetowych była także niemożność stwierdzenia walorów estetycznych danych toreb. Worki te musiał być także ekologiczne, bo przecież były to obchody święta promującego dbanie o naszą planetę. Dlatego Franek postanowił wybrać się bezpośrednio do magazynu producenta, aby obejrzeć i dotknąć swoich przyszłych zakupów. W składzie jego oczom ukazała się mnogość różnych bawełnianych wytworów. Po obejrzeniu wszystkich toreb, wybrał tę jedną, którą nadawała się do nadrukowania projektu.

Gdy nadszedł dzień obchodów torby bawełniane z nadrukiem były już gotowe. Wszyscy obdarowani byli bardzo zadowoleni ze swoich podarków, a Rada Samorządu też się cieszyła, ponieważ ich szeregi powiększyły się o kilku nowych członków. Zaś Franek zyskał niesamowitą popularność wśród studentów jako projektant ich nowych toreb na książki lub zakupy.

Informacje pochodzą z www.markus-torby.pl