Wieczór panieński a szukanie hotelu

hotel

Moja najlepsza przyjaciółka wychodzi niedługo za mąż, a ja jestem odpowiedzialna za organizację wieczoru panieńskiego. Moja ukochana przyjaciółka zażyczyła sobie, żeby jej wieczór odbył się na mazurach, a ja do tej pory organizowałam tylko konferencje na mazurach.

Hotel i jego poszukiwania dla przyjaciółki

hotelOwszem znam super hotel na mazurach, konkretnie hotel w Mrągowie, ale trzeba byłoby dalece nagiąć fakty, że by ten hotel w Mrągowie można było nazwać Hotel ze Spa, jedyne luksusy, które można byłoby tam nazwać Spa, to prysznic, ale wiecie, wygodne łóżko i prysznic wystarcza, jak na konferencje na mazurach, Dlatego, dla tych, którzy chcą zorganizować konferencje na Maurach, polecam hotel w Mrągowie, który ma niesamowicie piękną salę wykładową. Dobrze, ale przecież nie o tym chciałam tuta pisać. Pilnie potrzebny mi hotel ze Spa, i to w dodatku hotel na mazurach. Poszukuje tego hotelu ze Spa, ponieważ mam do zorganizowania niezapomniany wieczór panieński. Tak szczerze mówiąc, to żałuję, że zapytałam moją przyjaciółkę o sugestie dotyczące wieczoru. Ja myślałam bardziej, że pojedziemy sobie do lokalnego Spa, na jakieś małe zabiegi, typu maseczki i małe masaże, potem na jakąś kolacją i oczywiście na końcu do jakiegoś klubu na miasto, a teraz mój plan totalnie legł w gruzach i muszę go organizować, co najmniej z taką samą pieczołowitością, jak konferencje na mazurach. Jeszcze załatwianie tego hotelu ze Spa. Dziewczyny, to będą załamane jak im wyślę koszty samego wyjazdu. Bo przecież samo wynajęcie busa, który nas na te mazury dowiezie, kosztuje ponad siedemset złotych w jedną stronę, a trzeba jeszcze wrócić, a trzeba jeszcze zarezerwować hotel na mazurach i to nie byle, jaki bo hotel ze Spa, do tego pieniądze na alkohol, pieniądze na prezent dla panny młodej.

Straszne, jak dalej to tak pójdzie, to każda z nas będzie musiała zapłacić, co najmniej pięćset złotych za ten jeden wieczór. Chyba porozmawiam z Baśką, że na te mazury zwyczajnie nas nie stać… Chyba, że wy mnie poratujecie jakiś super tanim hotelem?! Cześć…

Więcej na stronie http://www.hotelsolar.com.pl