Wybrałam się na zakupy ubranek dla córki

Pojechała z mężem do Poznania do jego siostry. Uwielbiam jego siostrę. Kasia ma trójkę bardzo radosnych dzieci. Nasza córka uwielbia swoje kuzynostwo. Droga do Poznania była bez żadnych problemów. Córka praktycznie całą drogę spała.

Kupiłam cieplejsze półśpiochy dla córki

ciepłe półśpiochy bez stópekKiedy dojechaliśmy na miejsce zjedliśmy obiad i mogliśmy na spokojnie sobie porozmawiać. Dzieciaki zaczęły się bawić a my mogliśmy chwilę odpocząć. Kasia zaproponowała mi wypad na zakupy. Postanowiłam skorzystać z jej zaproszenia. W ich okolicy otworzyli bardzo fajne sklepy i można kupić w nich obrania w dobrych cenach. Wybrałam w sklepach kilkanaście ciuszków. Muszę przyznać, że ceny jak na Poznań mnie zaskoczyły. Ubranka były wyjątkowo tanie. Spodobały mi się ciepłe półśpiochy bez stópek. Jeszcze mamy lato ale niedługo będzie jesień i na pewno ciepłe półśpiochy bez stópek mi się przydadzą. Udało mi się kupić większy rozmiar i córka na pewno będzie z nich zadowolona. Uwielbia chodzić bez skarpet więc takie półśpiochy są idealnie jak dla niej. Nasze zakupy jak zawsze z resztą były bardzo udane. Nie wydałam dużo pieniędzy a nakupowałam bardzo wiele ubranek. Mąż chyba się nie spodziewał że aż tak poszalejemy. Uwielbiam jego siostrę. Mamy ze sobą bardzo wiele wspólnych tematów. Kasia ma bardzo podobne podejście na wiele tematów tak jak ja. Po powrocie do domu nasze dzieci były już po kolacji. Tatusiowie spisali się dzisiaj na medal. 

My mogłyśmy na spokojnie rozpakować nasze zakupy i zabrać się za jedzenie kolacji, która już na nas czekała. chyba częściej musimy przyjeżdżać do Poznania. Nie poznaję mojego męża na wyjeździe. Wszystkie ubranka spodobały się mojej córce ale ona dzisiaj zdecydowanie wolała zabawy z kuzynostwem niż przymierzanie nowych ubranek.