Wyjeżdżam na wakacje bo sąsiadka robi remont w naszym bloku

Moja sąsiadka rozpoczęła remont swojego mieszkania. Jestem trochę przerażona hałasami, które na pewno będą bo mam małe dziecko. Postanowiłam podejść do sąsiadki i podpytać jej jakie prace będą wykonywane w jej mieszkaniu żeby wiedzieć czy na czas remontu wyjechać do mamy z córką.

Sąsiadka robi remont w  mieszkaniu

remonty mieszkań w bloku w BydgoszczyMam to szczęście, że ze wszystkimi sąsiadami mamy bardzo dobre relacje i staramy się dobrze ze sobą żyć. Remonty mieszkań w bloku przez nas są wykonywane w odpowiednich godzinach. Staramy się nie wiercić i nie młotkować po określonych wspólnie godzinach. Remonty mieszkań w bloku w Bydgoszczy są wykonywane przez różne firmy. Sąsiadka zatrudniła firmę, która jest mi znana. Ja także korzystałam z ich usług kiedy remontowałam z mężem mieszkanie przed narodzeniem się naszej córeczki. Doskonalę wie jak pracują Ci specjaliści i mogę być pewna, że popołudniami w mieszkaniu będę miała już ciszę. Postanowiłam w ciągu dnia jeździć do mamy a później popołudniami wracać do domku, żeby córka mogła spać w swoim łóżeczku. Sąsiadka będzie robiła remont generalny w mieszkaniu. W trakcie naszej rozmowy pochwaliła się, że wzięła kredyt i chce w mieszkaniu zmienić praktycznie wszystko. Począwszy od podłóg po kaszelki w łazience. Remont mieszkania w bloku ma trwać około dwóch miesięcy. Najgorsze prace będą wykonane na samym początku i będą wynosiły dwa tygodnie. Mąż stwierdził, że to jest dobry czas na nasze wspólne wakacje.

Bardzo ucieszyłam się z propozycji mojego męża. Przydadzą nam się wspólne wakacje. Mąż wziął urlop w swojej pracy i zarezerwował już nawet nam hotel nad morzem. To będzie nasz pierwszy wspólny wakacyjny wyjazd od kiedy nasza córeczka jest na świecie. Mam nadzieję, że pogoda nam będzie sprzyjać. Musimy porobić sporo zdjęć na pamiątkę.