Wykonuję serwis hds

serwis hds

Od dziecka zawsze lubiłem duże samochody. Gdy moi koledzy jeździli sportowymi, zabawkowymi samochodzikami ja wybierałem zawsze ciężarówki i śmieciarki, albo wozy strażackie. Gdy tylko mogłem od razu zrobiłem kurs na ciężarówki oraz operatora pojazdów budowlanych.

Serwis hds to jest to

serwis hdsTak przepracowałem kilka lat, jednak w późniejszym czasie zdecydowałem się otworzyć własną działalność. Wiedziałem, że będzie ona związana z dużą motoryzacją zatem serwis hds to było to. Pojazdy budowlane tak jak wszelkie inne pojazdy mają obowiązek okresowej diagnostyki kontrolnej nie tylko z racji, że są one stale narażone na obciążenia, ale również z nakazu przepisów prawa polskiego. Konserwacja hds jest ważna z tego względu, że w ten sposób zapobiegamy wypadkom przy pracy wywołanymi awarią maszyn. Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom to kwestia podstawowa. Naprawa hds wymaga wymiany drobnych części, nasmarowanie śrub czy przewodu ramienia hydraulicznego. Zwykle są to drobne usterki, gdyż pojazdy te są bardzo wytrzymałe. Jednak z racji na ich gabaryty i masę musiałem specjalnie mój warsztat wyposażyć w podnośniki. To była najdroższa inwestycja, jednak opłacalna gdyż stać mnie na to aby utrzymać pięcioosobową rodzinę i raz w roku wyjechać na dwu tygodniowe wakacje.

Oczywiście nie obyło się również bez dodatkowej nauki, nikt od tak nie może naprawiać sobie pojazdów budowlanych, trzeba mieć chociaż podstawową wiedzę z dziedziny mechaniki samochodowej, a także znać budowę żurawi przeładunkowych.