Zaczynam współpracę z rzeczoznawcą od odbiorów technicznych mebli

Zaczynam współpracę z rzeczoznawcą od odbiorów technicznych mebli

Mój tata prowadził firmę meblową. Otrzymałam ją w spadku. Ja mam dopiero dwadzieścia trzy lata i kompletnie się na tym nie znam. Mama nigdy nie angażowała się w sprawy firmowe i ona także nie orientowała się w tej branży.

Odbiory techniczne mebli są ważne

odbiory techniczne mebliMój tata zatrudniał pięciu pracowników. Pracownicy proponują mi swoja pomoc ale chciałabym poznać ta branżę od początku żeby dobrze działać w tym biznesie. Mój tata z zawodu był rzeczoznawcą dlatego zdecydował się na prowadzenie sklepu. Rzeczoznawca potrafił ocenić wartość mebli. Tata zamawiał meble od najlepszy producentów, którzy wiedzieli że z tatą nie ma co się targować. Tata tylko spojrzał na mebel i już wiedział jak było z nim coś nie tak. Wycena mebli sprawiała mu przyjemność. Można powiedzieć, że to było jego hobby i pasja. Rzeczoznawca meblowy powinien być osobą kompetentną i bardzo dokładną. Powinien szczegółowo każdy mebel obejrzeć i wycena mebli powinna sprawdzić czy mebel jest wart swojej ceny. Kiedyś tata jak pracował w zawodzie przeprowadzał profesjonalne odbiory techniczne mebli więc znał się na tym bardzo dobrze. Postanowiłam zatrudnić rzeczoznawcę, który wprowadzi mnie w tą branżę. Rzeczoznawca ogłaszał się w gazecie lokalnej. Była to młoda dziewczyna nawet jak się okazało w moim wieku. Opowiedziała mi jak to wszystko wygląda. Na co powinno zwracać się uwagę. Poradziła, że może ze mną współpracować gdy tylko będę miała jakieś wątpliwości lub będę chciała dokonać większego zamówienia. Ona może dla mnie wszystkie meble sprawdzić i dokonać wycenę.

Ona w zawodzie rzeczoznawca mebli hotelowych i nie tylko pracuje już od dwóch lat i ma na swoim koncie bardzo wiele zleceń. Na stronie internetowej ma także bardzo wiele pozytywnych opinii. Podpisałam z nią umowę i będę współpracować gdy będzie taka potrzeba.

Close Menu