Zainwestowałem w przenośny agregat na prąd

 

Praca na etacie z całą pewnością nie była dla mnie. Nie chciałem być pod dyktando obcego szefa. Zawsze chciałem decydować sam o własnym losie i spełniać swoje własne aspiracje w świecie biznesu. Jednak to nie było prostym zadaniem, ponieważ wymagało ode mnie sporego kapitału.

Agregat na gaz jako pomysł na biznes

agregaty gazowe przenośneNa szczęście nie było rzeczy nie możliwych. Istniały specjalne dofinansowania oraz nisko oprocentowane kredyty dla młodych przedsiębiorców. Ja zamierzałem skorzystać z każdego możliwego źródła, które miało mi pomóc w utworzeniu odpowiedniego kapitału. Było to dla mnie ważne, ponieważ musiałem dbać o to co tworzę. Głównym produktem na którym bazowałem zostały agregaty gazowe przenośne. Moja oferta była dostosowana do mieszkańców wsi oraz miejsc gdzie często zdarzają się problemu z prądem. Podczas awarii każdy chciał być odpowiednio zabezpieczony i posiadać sprzęt, który ułatwi funkcjonowanie w normalnych warunkach. Taki agregat miał moc, która umożliwiała doprowadzenie podstawowej ilości prądu aby uruchomić różnego rodzaju sprzęty. Byłem z tego zadowolony, ponieważ mogłem znaleźć szybko grupę docelowych klientów. To w dzisiejszych czasach było bardzo ważne, ponieważ mogłem spełniać swoje aspiracje. Aby uzyskiwać więcej dochodów musiałem zatrudnić odpowiednich przedstawicieli handlowych. Tylko w taki sposób działały najlepsze firmy. Ja miałem jeszcze walkę z konkurencją dlatego zawsze musiałem być o krok przed nimi.

Moje agregaty nie były drogie, a na dodatek były nie zwykle wydajne. Chciałem aby były na każdą kieszeń dlatego oferowałem rozdział sumy na dogodne raty. Dzięki temu chciałem przyciągnąć do siebie większą liczbę klientów. Takie rozwiązanie bardzo mi odpowiadało, ponieważ pracowałem nad wielkim przedsiębiorstwem.