Zakres działań firmy DDD

Skuteczna walka z wszelkiego rodzaju szkodnikami, drobnoustrojami, pleśnią, grzybami, nieprzyjemnymi zapachami bardzo często nastręcza wielu kłopotów. Większość z nas próbuje stosować domowe sposoby lub kupuje drogie preparaty, których działanie, w przeważającej części, nie jest zbyt zadowalające.

Kompleksowe zabiegi DDD, czyli dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja

firma dddEfektywne usuwanie gryzoni, zapachów, czy też drobnoustrojów nie uda się, jeżeli problem stale narasta. Domowe sposoby zazwyczaj zawodzą w takich sytuacjach, a jedynym, słusznym rozwiązaniem jest firma ddd. Zakres usług tego typu przedsiębiorstwa jest bardzo szeroki. Obok wymienionych już w nazwie dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, zajmuje się ono innego rodzaju zabiegami. Możemy tutaj wymienić ozonowanie, czyli dezodoryzację bez użycia środków chemicznych, jak również fumigację, polegającą na użyciu gazu lub dymu w celu tępienia owadów (dorosłych osobników, larw i jajeczek), które niszczą zboża, drewno itp.. Do usług przedsiębiorstw DDD należy również odkomarzanie, zwalczanie ptaków (gołębi, wróbli itp.), a także sprzątanie ptasich odchodów ze strychów i chodników. Ponadto wiele firm oferuje sprzątanie po zmarłych – dezynfekcję miejsc zgonu, usuwanie zapachu oraz szczątków organicznych. Większość przedsiębiorstw DDD działa bardzo elastycznie i dostosowuje się do potrzeb klientów. Możemy u nich szukać pomocy również w przypadku pojawienia się kretów lub barszczu Sosnowskiego.

Szeroki zakres usług firmy DDD pozwala na dobór odpowiedniego działania do potrzeb klienta. Specjaliści działają w zgodzie z obowiązującymi przepisami, stosują dozwolone pułapki i trutki, oraz skutecznie zabezpieczają teren, na którym pracują, aby nie doszło do wypadku z udziałem ludzi lub zwierząt domowych.