Zamówiłam filmowanie na ślub

filmowanie

Przy organizacji ślubu i wesela trzeba się bardzo napracować. Mamy do załatwienia suknie ślubne i garnitury, miejsce gdzie będzie odbywać się wesele, catering, zaproszenia dla wszystkich gości, jak również wyboru fryzury, makijażu, dodatków.

Filmowanie w Toruniu było dla mnie ważne

filmowanieWiadomo także, że potrzebny będzie fotograf, który wykona nam piękne zdjęcia. Ja jednak zamówiłam również wideofilmowanie na swój ślub i wesele. W Toruniu nie jest to popularna usługa. Nikt z moich znajomych również, nie zamawiał kamerzysty na swoją uroczystość. Ja jednak postanowiłam iść pod prąd. Dla mnie takie filmowanie-Toruń było bardzo ważne. Po latach nie pamięta się przecież jak to dokładnie było. Pamięta się najlepsze, najgorsze czy najzabawniejsze chwile, ale nie wszystko dokładnie. Jak chciała móc sobie od czasu do czasu przypominać jak to wyglądało. Mój mąż także popierał ten pomysł. Do niego należało znalezienie odpowiedniej do tego osoby, ponieważ ja zajęłam się poszukiwaniem fotografa na wesele. Na szczęście kamerzysta szybko się znalazł a termin naszego ślubu miał wolny. Cieszę się, że jednak nie uległam presji otoczenia, i zamówiłam kamerzystę na ślub. Teraz wiele osób mi mówi, że żałuje, ze sami nie zamówili wideofilmowania na swoje wesele bo także by chcieli mieć taką pamiątkę.

Mogli by sobie odświeżyć pamięć i zobaczyć jeszcze raz jak to wszystko przebiegało. Sama byłam bardzo zadowolona z pracy kamerzysty i z tego jak wiele pracy włożył w film dla nas. Wesele było pokazane po prostu bajecznie i jazdy byłby zadowolony z takich usług.