Cięcie laserowe i stolik gotowy

Jestem osobą, która lubi tworzyć różne nietypowe rzeczy. Ostatnio zrobiłam stolik z profili aluminiowych. Zbadałam wymiary, wymierzyłam dokładnie i wykonałam cięcie laserem, by wszystko było idealnie.

Sama wykonałam cięcie laserowe

cięcie laseroweTakie rozwiązanie jak cięcie laserowe, jest bardzo dokładne, bo steruje nim komputer i nie ma żadnych nierówności. Potem złączyłam profile, włożyłam na nie szkło, i stoliczek już był gotowy. Moja Warszawa jest zadowolona z moich produktów, i dużo osób ode mnie zamawia coś nietuzinkowego. Ostatnio ze zwykłych drewnianych kartonów zrobiłam siedziska. Pokryłam jakimś obiciem, żeby wygodnie siedziało, i proszę, jaki piękny mebel powstał. Czasami chodzę do sklepów szukać inspiracji, lub przeglądam gazety. Zrobiłam też niedawno poduszkę w kształcie serca. To było bardzo proste. Wystarczyło wyciąć dwa kawałki materiału w kształcie serca. Następnie wypchać watą, lub czym tam kto lubi i porządnie zaszyć. I gotowe, piękna poduszka na łóżko już jest. Wystarczy chwila i chęci, by móc odnowić swój dom bardzo niskim kosztem. Bo trzeba tylko kupić jakieś materiały, których akurat brakuje, czasem jakąś farbę, lub spray. Postanowiłam sama robić poradniki na temat tworzenia różnych rzeczy. Piszę o tym na swojej stronie internetowej. Ludzie dziękują mi za porady, mówią, że dzięki mnie ich dom wygląda zupełnie inaczej. Cieszy mnie, gdy takie coś czytam, bo od razu dodają mi skrzydeł takie komentarze.

Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się przerobić cały dom, zrobić własne ozdobne lustro, i może w przyszłości, założyć jakiś swój sklepik. Polecam tym, którzy chcą zdobyć więcej informacji na temat cięcia laserem stronę http://ciecielaserami.pl.