Czy projektowanie wnętrz jest ciekawe?

Jestem projektantką wnętrz. Swoje biuro mam w Nowym Sączu, ale oczywiście przyjmuję zgłoszenia również z okolicy. Kiedy jedna z moich aranżacji wnętrz znalazła się w czasopiśmie poświęconym wnętrzom dostałam nawet zlecenie w Warszawie, które oczywiście przyjęłam. Podoba mi się to, że w obecnych czasach dzięki technologi wcale nie trzeba być na miejscu by dobrze zaprojektować wnętrze.

W projektowaniu staram się wykorzystywać różne style

projektowanie wnętrz nowy sączNie wiem dlaczego, ale moi znajomi czasami pytają mi się czy moja praca mnie nie nuży. Być może wzięło się to z tego, że opowiadałam im kiedyś, że obecnie prawie wszyscy chcą mieszkania w stylu skandynawskim. Jest to prawda, ale mnie moja praca nigdy nie znudzi. Nawet jeżeli klient oczekuje nowoczesnego, ale prostego wnętrza czyli charakterystycznego dla stylu skandynawskiego połączenia, to jak i tak staram się przemycić do domu czy mieszkania trochę innych rozwiązań. Myślę, że jeżeli chodzi o projektowanie wnętrz Nowy Sącz jest taki sam jak inne miasta, ludzie rzadko kiedy chcą w swoim domu artystycznych rozwiązań ale mi to nie przeszkadza. Nawet jeżeli kilka projektów pod rząd to mieszkania w stylu nowoczesnym to jednak każde mieszkanie jest inne i projektuję je zupełnie inaczej, wykorzystując inne materiały i meble. Nie jestem tym typem projektanta, który ma jeden uniwersalny projekt, który wystarczy w minimalnym stopniu dopasować do wymagań klienta. Ja w każdy projekt wkładam serce.

Jestem osobą bardzo kreatywną i kocham piękne wnętrza, a więc projektant wnętrz to zawód idealny dla mnie. W zawodzie tym ciągle się rozwijam, co bardzo mi odpowiada. Lubię różne style i staram się przemycać różnorodność do każdego mojego projektu, jednocześnie dbając o to by klient był zadowolony z mojej pracy, a jego dom wyglądał tak jak sobie wymarzył.