Dopasowywanie nowych felg i śrub do auta

Długo już myślę o tym, by zmienić coś w wyglądzie swojego samochodu. Nigdy nie była to drapieżna bestia, ale nie oznaczało to, że nie można było czegoś w nim w mniejszym lub większym stopniu zmienić. Uznałem, że zacznę od tego, co pierwsze rzuca się w oczy, gdy się na niego patrzy.

W szukaniu nowych felg i śrub bardzo pomógł mi sprzedawca

nowe śruby do felgFelgi od dawna nie dawały mi spać. Były to zwykłe, stalowe koła, które niestety miały już swoje lata. Stwierdziłem, że najwyższy czas wstawić tam coś, co doda mojemu samochodowi nieco więcej charakteru. W sklepach z częściami było bardzo wiele modeli alufelg, w związku z czym miałem spośród czego wybierać. Ważne były również nowe śruby do felg, bo na starych daleko bym nie zajechał. Sprzedawca był bardzo pomocny – od razu zapytał jaki posiadam samochód i zasugerował felgi, które będą na nim najlepiej wyglądały. Musiałem przyznać, że miał sporo racji – faktycznie ten wzór wyglądałby na moim aucie najlepiej. Spytałem od razu o śruby – w końcu nie mogłem myśleć nawet o montowaniu felg, jeśli nie miałem w zanadrzu odpowiednich śrub. Na szczęście nie było z tym problemu – sklep był bardzo dobrze wyposażony. Sprzedawca od razu zaprezentował mi nowe śruby wielu różnych producentów. Głównie interesowały mnie produkty jednego o którym wiedziałem, że na pewno jest to renomowana firma. Ostatecznie zakupiłem wtedy wszystko, co było mi potrzebne. Jeszcze tego samego dnia zamontowałem nowe felgi i wkręciłem w nie śruby. Całość zgrywała się ze sobą dosłownie idealnie.

Z radością patrzyłem na nowy wygląd mojego samochodu. Felgi i śruby nie były dużym wydatkiem, a jednak zmieniły całość w bardzo mocny sposób. Auto od razu zaczęło wyglądać jak coś, co dopiero co wyjechało z salonu. Teraz wiedziałem, czemu ludzie tak często wymieniali felgi.