Jakie gadżety reklamowe można rozdawać klientom?

Wybór odpowiedniego gadżetu reklamowego może być kluczem do sukcesu w skutecznej reklamie i marketingu firmy. Co jest dostępne? Jakie gadżety warto wybrać oraz komu i z jakiej okazji je wręczać?

Jak dobrze dobrać reklamowy gadżet?

gadżety reklamowe z ŁodziGadżety reklamowe to bardzo szeroka branża, w której można znaleźć zarówno tanie przedmioty niskiej jakości, jak i przedmioty bardzo ekskluzywne. Rodzaj gadżetu należy dobrać do okazji oraz liczby rzeczy, które planujemy rozdać: na okazje takie jak festyny, targi czy dni otwarte na pewno lepiej zainwestować w tańsze rzeczy. Mogą to być długopisy, notesy, smycze, balony z logo, breloki i inne drobne przedmioty codziennego użytku, ale również słodycze reklamowe. Jeśli przedmioty mają być np. nagrodą w konkursie, można pomyśleć o tym, aby zainwestować w nieco wyższą kategorię przedmiotów, jaką są gadżety reklamowe z Łodzi: kubek, koszulka, czapka, może zabawka powiązana z rodzajem świadczonych usług lub produkowanych przedmiotów? Gdy z kolei przychodzi do poważniejszych rozmów biznesowych, można postawić na przedmioty bardzo ekskluzywne, takie jak notesy oprawione w skórę, wieczne pióra, pendrive, powerbanki i inne przedmioty elektroniczne, ale także zewnętrzne dyski twarde. W modzie jest grawerowanie laserowe na przedmiotach, a także opakowaniach,w których się one znajdują: można na przykład wręczyć komuś grawerowany notes, jak również butelkę wina w grawerowanej skrzyneczce, dzięki czemu nabierze ono wyjątkowego charakteru. Na biznesowe spotkania warto zabrać ze sobą wspomniane wyżej słodycze reklamowe, które umilą każdą rozmowę i pozostawią po sobie miłe wrażenia.

Krótko mówiąc, im bardziej zależy nam na zrobieniu wrażenia na kimś, tym bardziej ekskluzywny przedmiot należy wybrać. Trzeba też postawić na odpowiednią metodę jego oznakowania: naklejki, nadruki bądź laser.