Kominek koza w mieszkaniu

 Moje mieszkanie ma wiele zalet. Jest dobrze położone, ma dobry rozkład pomieszczeń, bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Niestety, system grzewczy nie jest idealny. Ogrzewanie gazowe nie jest korzystne. W mieszkaniu miałam albo zimno albo musiałam płacić horrendalnie wysokie rachunki.

Kominek i dodatkowe źródło ciepła

kominek kozaLubiłam mieć ciepło w mieszkaniu, więc zazwyczaj przykrywałam się kołdrami i kocami, nosiłam tez grube swetry. Nie chciała, wydawać majątku na ogrzewanie. Wszystko się zmieniło kiedy przez przypadek natknęłam się w magazynie wnętrzarskim na artykuł o kominkach. O ile niektóre modele mogą być instalowane tylko w domach to o tyle kominek koza może być zamontowany w mieszkaniu. Nie wiedziałam, że to możliwe! Trzeba oczywiście spełnić wiele wymagań i nie każdy kominek nadaje się do mieszkania, ale ogólnie da się coś zrobić z ogrzewaniem w moim mieszkaniu. Mi akurat kominek koza bardzo się podobał. Dowiedziałam się jakie modele będą mi pasowały. Sprawdziłam też ceny, żeby wybrać ten, który będzie korzystny pod względem ceny. Do tego ważna tez była moc grzewcza kominka. W końcu kupowałam go nie ze względu na wygląd i estetykę mieszkania, ale dlatego że było mi zimno. Odwiedziłam także najbliższy sklep budowlany, żeby dowiedzieć się co mogę dostać na miejscu, jak i kiedy będą dostępni fachowcy od montażu kominkowego. Tym sposobem w przeciągu kilku tygodni udało mi się wszystko załatwić i kominek został zamontowany w moim mieszkaniu.

Od razu go też wypróbowałam. Nawet przy całkowicie skręconych kaloryferach kominek dawał wystarczającą ilość ciepła dla mnie. Pod koniec miesiąca sprawdziłam też swoje rachunki. Dzięki kominkowi typu koza udało mi się zaoszczędzić sporo środków finansowych. To był bardzo korzystny zakup.

Opublikowano w Dom