Męskie rajstopy przeciwżylakowe Pani Teresa

Niedawno stwierdzono u mnie przewlekła niewydolność żył, których największe skupiska ulokowane były na moich kończynach dolnych. Jestem czterdziestopięcioletnim robotnikiem, długi staż pracy fizycznej z pewnością przyczynił się do powstania tego właśnie schorzenia. Po konsultacji w szpitalu, lekarz polecił mi noszenie na co dzień specjalistycznych, męskich rajstop, które miały pomóc mi w walce z schorzeniem. 

Produkt antyżylakowy dedykowany mężczyznom 

męskie rajstopy przeciwżylakowe pani teresaNie ukrywam, że w pierwszym odruchu informacja ta bardzo mnie zaskoczyła. Nie zdawałem sobie bowiem spawy z istnienia rajstop dedykowanym mężczyznom, myślałem, że produkt ten jest zarezerwowany tylko dla kobiet. Miła ekspedientka pracująca w sklepie medycznym szybko rozwiała jednak moje wątpliwości. Okazało się, że produkt ten mogą, a nawet powinni, nosić również mężczyźni, zwłaszcza Ci, którzy na co dzień walczą z podobnymi problemami żylnymi. Sprzedawczyni poleciła mi męskie rajstopy przeciwżylakowe Pani Teresa, które charakteryzowały się najsilniejszą siłą nacisku dostępną na rynku. Należy bowiem zaznaczyć, że zasadniczą cechą owych rajstop jest ich stopień leczniczego nacisku na nogi, który pozytywnie wpływa na krążenie krwi (ten konkretny model wykazuje siłę nacisku 15 – 21 mmHg). Ekspedienta wytłumaczyła mi również jak powinienem zakładać rajstopy i ile godzin w ciągu dnia powinienem je nosić (najlepsze efekty uzyskujemy wówczas kiedy nosimy je cały dzień przez okres sześciu miesięcy). Rajstopy występują w wielu rozmiarach oraz kolorach, bez problemu znalazłem więc taki model, który odpowiadał mi pod wszystkimi względami najbardziej. Niewątpliwym atutem produktu była również grubość materiału. Rajstopy z powodzeniem mogły więc zastąpić kalesony, dzięki temu ogrzewały mnie więc za dnia. 

Nie ukrywam, że mimo początkowych obiekcji, bardzo szybko przekonałem się do tego produktu. Szybko dostrzegłem również, że pozytywnie wpływa on na krążenie krwi w nogach. Idealnie wyważona siła nacisku uśmierzała także mój ból, z którym bardzo długo walczyłem. Produkt zakupiłem w bardzo okazjonalnej cenie, z całą pewnością więc na przestrzeni najbliższych dni zakupię go ponownie.