Najlepsza atrakcja urodzinowa

 

Moja koleżanka niedawno skończyła czterdzieści lat. Z tej okazji zrobiła naprawdę spore przyjęcie. Zaprosiła na nie nie tylko praktycznie całą rodzinę ale także przyjaciół i znajomych z pracy. Byłam podekscytowana tym przyjęciem bo według zapewnień koleżanki miało być tam sporo atrakcji. 

Bubble soccer w dobrej cenie

bubble soccer do wynajęciaNie wiedziałam jednak czego mogę się po niej spodziewać. Ona mimo tego, że ma czterdzieści lat to ma czasem tak szalone pomysły jakby miała szesnaście lat.Największą atrakcją miał być mecz piłki nożnej. Miały być dwie drużyny. Jednak drużyna miała składać się z kobiet a druga z mężczyzn. Pomyślałam, że nie jest to przecież nic wyjątkowego. No może oprócz tego, że kobiety nie będą miały zbyt dużych szans w tej grze. Okazało się jednak, że nie był to taki zwyczajny mecz. Koleżanka miała bowiem bubble soccer do wynajęcia właśnie. Są to takie spore dmuchane kule, które zakłada się na siebie i właśnie w tym się gra. Ja nie wiedziałam na początku jak się w tym poruszać. Zresztą nie byłam odosobniona. Cała zabawa wywoływała u każdego mnóstwo śmiechu. Bawiliśmy się jak dzieci. Uważam, że nie mogło być wręcz lepszej atrakcji. Zmęczyłam się bardzo tą grą. Zresztą wszyscy byliśmy bardzo pozytywnie zmęczeni a mimo to każdy chciał grać jeszcze więcej i dłużej. Nie przypominam sobie kiedy ostatni raz bawiłam się tak dobrze. Spytałam się też koleżanki skąd pomysł na tego typu zabawę. Ona powiedziała mi, że w sumie to te bubble soccer do wynajęcia znalazła przypadkowo w internecie i bardzo ją to zaciekawiło.

Byłam także ciekawa czy ta atrakcja była droga. Okazało się jednak, że nie był to duży koszt wynajmu tych dmuchanych baniek. A zabawa niezapomniana. Wszyscy długo wspominają jeszcze ten mecz i planujemy także zorganizować następny.