Najlepsze studia w których zrobimy tatuaż

Nieudany, bądź niechciany już tatuaż nie musi nas od razu skazywać nas na wstyd, czy kosztowne usuwanie, które jak wiadomo, jeszcze nie jest dostępne we wszystkich większych miastach w Polsce. Wielu artystów podejmuje się coverów polegających na przykryciu starego tatuażu nowym.

Studia w których wykonamy wspaniały tatuaż

studio tatuażu w trójmieścieTuż po skończeniu osiemnastego roku życia wykonałam sobie pewien tatuaż. Zrobiłam to oczywiście w profesjonalnym studio i był on wykonany na najwyższym poziomie, nie jest zatem brzydką plamą pseudoartysty. Po prostu tatuaż ten symbolizował dosyć trudny okres w moim życiu z którym sądziłam, że sobie nie poradzę. Na szczęście wyszłam na prostą i chciałam swój stary tatuaż przykryć nowym i bardziej pozytywnym motywem. Studio tatuażu w trójmieście miało mnóstwo pozytywnych opinii w internecie, a ich portfolio zapierało dech w piersiach, dlatego postanowiłam zgłosić się właśnie do nich. Mój stary tatuaż był bardzo dobrze wykonany i posiadał wiele szczegółów, dlatego początkowo miałam obawy, czy w ogóle uda się go zakryć, jednakże artysta do którego się zgłosiłam opracował nowy motyw tatuażu w taki sposób, aby ładnie przykrył starą dziarę. Nowy wzór idealnie odzwierciedlał to, co chciałam sobie wytatuować, a w dodatku za sprawą utalentowanego tatuatora mógł doskonale zakryć stary tatuaż i jednocześnie nie stracić na swojej jakości, a to właśnie było dla mnie najważniejsze. 

Rzeczywiście, zgodnie z zapewnieniami tatuatora, nowy wzór idealnie pokrył stary i prezentował się wyśmienicie. Po starych, wytatuowanych żyletkach nie było ani śladu, a dziś ich miejsce zajmują prześliczne i cieniowane pióra delikatnie okalające okolice nadgarstka. Jestem niesłychanie usatysfakcjonowana z efektów pracy tatuatora i równocześnie pod wrażeniem jego artystycznych zdolności.