Najtańsze cienie w sklepie internetowym

Zima była dla mnie trudnym okresem. Nie chciało mi się nigdzie wychodzić, większość czasu spędziłam na kanapie przed telewizorem. Z niecierpliwością czekałam na wiosnę, która miała zmienić moje nastawienie do wszystkiego. Ciepło już zaczęło się robić w marcu i odzyskałam sporo energii. 

Tamie palety cieni w sklepie internetowym 

paleta cieni do powiek - sklep internetowyMiałam mnóstwo planów co zrobić jeszcze przed wiosną. Zdecydowanie musiałam pofarbować włosy i kupić jakiś fajny kosmetyk. Malowałam się tylko delikatnie, żeby podkreślić nieco urodę. Kupiłam sobie magazyn modowy, żeby dowiedzieć się co było modne w nadchodzącym sezonie. Okazało się, że górowały fioletowe cienie do powiek i podobno był ich tak ogromny wybór, że można było kupić całą paletę cieni w różnych odcieniach fioletu. Moim celem zakupowym stała się właśnie taka paleta cieni do powiek – sklep internetowy, który zawsze odwiedzałam powinien mieć je w ofercie i dlatego od razu się do niego zalogowałam. Oczywiście były dostępne palety z różnymi kolorami cieni i były też te w fioletach. Nigdy wcześniej nie używałam cieni w takim kolorze, ale skoro były modne w tym sezonie, to przecież musiałam je kupić. Palety w sklepie internetowym były szalenie tanie i dlatego kupiłam sobie trzy, gdzie w każdej było po dwadzieścia cieni. Miałam dzięki temu ogromny wybór i mogłam sobie mieszać kolory do woli. Poza paletami z cieniami kupiłam też nowy tusz do rzęs, bo w sklepie akurat była promocja i dostałam go o kilka złotych taniej.

Cienie, które kupiłam były trwałe i cały dzień utrzymywały się na powiekach. We fioletach wyglądałam bardzo dobrze i nawet moja koleżanka zwróciła uwagę, że wyglądam świeżo i wspaniale. Wiosna zdecydowanie mi służyła a cienie na powiekach były niezbędnym dodatkiem dla mojej urody.