Nowoczesne lampy projektowane przez polskiego projektanta

nowoczesne lampy sufitowe

To pierwszy taki przypadek połączenia świata mody z branżą urządzania wnętrz. Jeden z najbardziej znanych polskich projektantów, który dotąd zajmował się głównie projektowaniem eleganckich sukien balowych na wielkie gale oraz sukienek ślubnych zdecydował się na współpracę z jednym ze sklepów meblowych.

Nowoczesne lampy sufitowe z oryginalnym designem

nowoczesne lampy sufitowePoza meblami posiada on także w swojej ofercie także nowoczesne lampy sufitowe, stojące oraz lampy zewnętrzne. Jak przekazano na specjalnej konferencji prasowej zorganizowanej z tej okazji w Warszawie, to pierwsza tego typu współpraca i jeżeli efekt końcowy będzie cieszył się dużym zainteresowaniem na pewno nie ostatnia. Projektant zdecydował się na zaprojektowanie w sumie czternastu lamp: kilku lamp salonowych, kilku dziecięcych a nawet dwie wiszące lampy kuchenne. Przedział cenowy lamp w sklepie mieści się w granicach od pięćdziesięciu do nawet ponad tysiąca dwustu złotych, natomiast lampy od projektanta będzie można nabyć już od dwustu złotych a najdroższa lampa salonowa będzie kosztowała około ośmiuset złotych. Jak zapewnił projektant, starał się aby zaprojektowane przez niego lampy były w podobnym stylu co projektowane przez niego kreacje – eleganckie, z klasą a jednocześnie minimalistyczne i ponadczasowe. Jak powiedział projektant zastosował w swoich projektach jedynie trzy najmodniejsze w tym sezonie kolory czyli biel, czerń oraz srebro.

Lampy w sklepie meblowo – oświetleniowym będą dostępne od przyszłego tygodnia. Będą jednakże dostępne jedynie w wybranych sklepach oraz w ograniczonej ilości dlatego też dla wszystkich zainteresowanych już dziś podane zostały adresy sklepów w których będzie można zobaczyć oraz kupić efekt końcowy tej współpracy.