Ogrodnik do wycinki drzew w Bydgoszczy

wycinka drzew

Obiecałam opowiedzieć, gdzie i w jakich okolicznościach poznałam mojego męża. Od tamtej chwili minęło już sporo czasu, ale pamiętam ten dzień bardzo dokładnie. W tamtym czasie pracowałam w dużej firmie w Bydgoszczy.

Musimy wyciąć kilka drzew

wycinka drzewPrzedsiębiorstwem tym, zarządzał człowiek, który zwracał olbrzymią uwagę na czystość, porządek i ładny wygląd wszystkiego, co go otaczało. Firma po prostu błyszczała. Teren wokół budynku nie tylko był uporządkowany. Szef zadbał o to, by przed ścianą frontową budynku firmy, rósł piękny ogród, a działka otoczona była drzewami i krzewami, co sprawiało, że całość świetnie wyglądała i gwarantowała prywatność. Utrzymanie czystości i porządku zarówno w budynku, jak i wokół niego wymagało zatrudnienia kilku ludzi, a i tak w momencie, kiedy potrzebna była bezpieczna wycinka drzew na terenie Bydgoszczy, zmuszeni byliśmy korzystać z usług innych firm. W końcu szef stwierdził, że bardziej opłacalne będzie podpisanie umowy z zewnętrzną firmą i tak pewnego dnia, najlepsza firma sprzątająca działająca na terenie Bydgoszczy, rozpoczęła z nami współpracę. Wspomniana firma usługi takie jak pielęgnacja ogrodów, odśnieżanie czy też sprzątanie budynków wykonywała od lat i mogła pochwalić się referencjami od wielu klientów. Specjaliści swoją działalność rozpoczęli od przeglądu drzewostanu. Niestety konieczne okazało się wycięcie kilku starych drzew. Naszym ogrodem w końcu zajął się prawdziwy ogrodnik. Wyglądając z okna swojego biura, widziałam, jak sumiennie zajmował się swoimi obowiązkami. Mało tego, patrząc na niego, widziałam, że lubi swoją pracę. On dosłownie uśmiechał się do róż. A że był to przystojny mężczyzna, który od razu wpadł mi w oko, postanowiłam zadbać o to, by w te gorące letnie dni, ugasić jego pragnienie.

I tak poznałam najlepszego ogrodnika w Bydgoszczy, z najlepszej firmy sprzątającej. Nasza znajomość szybko zmieniła się w związek. Teraz oboje z mężem śmiejemy się, że poznaliśmy się dzięki mojemu ówczesnemu szefowi i jego upodobaniu piękna.