Pojemny automat z kanapkami i napojami

Coraz więcej szkół, biur i innych instytucji stawia na zdrowe menu. Szybkie przekąski w nowoczesnym, eko wydaniu, mają wielu zwolenników. Można też na nich zarobić znacznie więcej niż na pakowanych batonach. Wystarczy zakupić odpowiedni automat do wydawania i przechowywania świeżych, ręcznie robionych, zdrowych kanapek i pomysł na interes gotowy.

Automaty do świeżych kanapek i eko przekąsek

automat z kanapkamiDuże, pojemne automaty, zaprojektowane są tak, by spełniały wszelkie normy BHP i nadawały się do przechowywania świeżych, ręcznie szykowanych kanapek. Automat z kanapkami to nie tylko najnowszy trend w segmencie sho&go. Dziś to już konieczność i sposób na zarobienie jeszcze większych pieniędzy. Szkoły, zwłaszcza podstawowe i średnie, dbają o zdrowie swoich podopiecznych. Także komitety rodzicielskie i rodzice, starają się ograniczyć niezdrowe przekąski typu fast food. Zdrowe kanapki, świeże, ręcznie komponowane, nie zawierają cukrów, konserwantów i są odpowiedzią na współczesne potrzeby dzieci i rodziców. Wiele szkół bierze udział w programach świadomego, zdrowego żywienia. Automat z kanapkami to nowoczesny sposób dystrybucji zdrowych śniadań i przekąsek. Specjalny system chłodzący zapewnia świeżość pożywienia. Kanapki z dodatkami są zawsze świeże i dostępne od ręki. Także w biurach, koncernach, w szpitalach, różnych instytucjach, sklepach, na kanapki znajdzie się więcej chętnych niż na batoniki.

Sprzedaż gotowych, świeżych kanapek jest możliwa dzięki innowacyjnym automatom do dystrybucji pożywienia. Istnieje kilka typów pojemnych automatów do świeżego jedzenia. Można połączyć funkcje przechowywania kanapek i butelkowanych napojów. Inne wydają gotowe przekąski i kanapki, jeszcze inne nadają się do kanapek i gorących napojów. Wybór jest duży.